Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemen lehet nyelvet...

Egyetemen lehet nyelvet tanulni? Mármint én angolos vagyok és szeretnék olaszt tanulni akkor van lehetőség az alapoktól?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet, vannak általános nyelvórák is, de vannak specifikusabbak is (pl. üzleti idegen nyelv A/1). De több egyetemen folyik bárki számára elérhető, tanrenden kívüli idegennyelv-képzés is, illetve több egyetem működik nyelvvizsgaközpontként is.


Olaszt akkor tudsz az egyetemen tanulni, ha indítanak olasz nyelvű képzést, és lesz is rá elég jelentkező. Meg kell érdeklődni az adott egyetemnél, hogy milyen nyelvi képzéseket indítanak.

Most csak példaként, a Pannon Egyetem Zalaegerszegi karának így néznek ki a nyelvi képzései: [link]

2022. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert attól félek igazából, hogy ugye meg akarok tanulni és hogy be raknak egy középhaladó csoportba akkor meg szívtam. Egyik ismerősöm úgy járt, hogy foszk-on felvette az angolt, hogy majd meg tanul és alapból az közép haladó csoport volt és nem volt más opcio
2022. szept. 23. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!