Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretem az ilyen fajtákat,te...

Szeretem az ilyen fajtákat,te olvastál-e már ilyet,hasonlót?

Figyelt kérdés

Na szóóval!

Nagyon szeretem az olyan témájú dolgokat,storykat amikor egy lányt hozzákényszerítenek egy bizonyos férfihoz.És esetleg később még gyerekük is születik.


Az olyan jó amiben a lány nem szereti a fiút,de megszereti,de az olyan is jó amiben a nem szereti meg,de közelezően mellette marad.Olyanról szó se essen,hogy elmegy a pasastól.


Ilyesmi témájú,manhwa-kat,wattpad storykat,animét,kínai animét,akármit keresek,keresnék.


Ha tudtok ,írjátok le



2022. szept. 25. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ezek a kényszerházasság sztorik, és bannolt tartalomnak számítanak a Wattpadon, mivel ez a nőkkel szembeni bántalmazás egyik gyakori formája a mai napig bizonyos kultúrákban.

Indiában bizonyos családokban, ahol még ilyen férjeztetés zajlik, képesek elrabolni a saját lányaikat a szülők, kiragadva őt a saját megteremtett életéből, társaságából, hogy hozzáadják valakihez, aki általában sokkal idősebb, és csak eszköznek tekinti a feleségét.

Ami szerinted tök romi és klassz, az rengeteg nő rémálma. A férj nem lesz jóképű, nem lesz titkon rendes, mert ha lenne benne egy cseppnyi emberség is, nemet mondana a kényszerházasságra.

Kérlek, olvass utána a valóságnak, és ne romantizálj olyan helyzeteket, amikbe te soha nem akarnál belekerülni.

2022. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Rakd át "szórakozás" -> anime manga kategóriába drágám.


Imádom az anime, mangákat, ám az ilyesfajta témakört kevésbbé.

2022. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat.Tudom,hogy az ilyenek azok nem romantikusak,nem ilyen komolyabb témájúra gondoltam éppenséggel,nem is hiszem azt,hogy akár aki végtelenül gonosz megváltozhat.

Én egy lágyabb hangvételű történetre gondoltam,amiben nincs erőszak,kicsit poénosabb,ilyesmire.

Azt hiszem a fogalmazásommal volt a gond.Túlságosan sötét jelzőbe raktam az egészet.Sajnálom,ha ezzel megsértettem valakit.

2022. szept. 26. 20:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy #2-es,köszi!Eddig nem tudtam,higy található az anime,manga kategória.Köszönöm!
2022. szept. 26. 20:22
 5/8 A kérdező kommentje:
*hogy,hol
2022. szept. 26. 20:22
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy kényszerházasságokról azért vannak storyk,nem?Sokat olyan manhwa-ról hallottam ahol ez a téma.Mégegyszer elmondom.A kérdésemmel,kijelentéseimmel senkit nem állt szándékomban megsérteni.

Sajnálom,ha esetleg félreértetted a szándékom

2022. szept. 26. 20:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj!Most így utólag elolvasva ,mintha úgy tűnik mintha valami beteges szadista írta volna.Egek.Elég silány volt a megfogalmazásom.Tényleg nem akartam ilyen sötéten leírni.Mintha valami nemnormális írta volna
2022. szept. 26. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, semmi gond! :)
2022. szept. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!