Koli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a kolit, de sajnos kötelező, bejárós szerettem volna lenni, de tudom, hogy nem tehetek semmit ez ügyben, hogy bejarhassak😖. Tudnátok tanácsot adni, mit tegyek, vagy hogy szokjam meg a kolit?
2022. szept. 26. 16:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Mi a baj? Vernek? Hideg van? Nem jut pia? Miért utálod a kolit?
2022. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát a koli az kemény világ. Nekem is idő kellett mire megszoktam.
2022. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem oldható meg? Nem kötelező a kolesz... Az más, ha szüleid kényszerítettek rá.

Megesik, hogy az utazás drágább, mint a kolesz.

De ha bejárnál, akkor nem lehet olyan messze a sulid.


Nyisd ki szépen a pici szád illedelmesen a szüleid felé és beszéljétek meg. Kommunikációval sok minden megoldható.


+nem mindenkinek való a kolesz, főleg nem introvertáltaknak, akiknek méginkább kell az egyedüllét, privát zóna a feltöltődéshez.


Anno én is inkább bejártam. (meg olcsóbb is volt a havi kiadásban, csak korán kellett kelni.)


30N

2022. szept. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%
Nem is értem a kérdést, a koli az első lépés az önállóság felé. Mi annak idején ittunk, és b*sztunk a lányokkal a közös fürdőben.
2022. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet szokni egyébként, de tudom milyen szar az elején, ha nem akarod megszokni, próbáld elérni hogy bejárós legyél. Valahogy azért meg lehet oldani, közösen kitaláljuk majd, nem tudom mennyire szigorúak a szüleid. Vagy ha a jegy ára miatt panaszkodnak esetleg heti 3-4 óra munkát bevállaljatnál valahol, akkor még egy kis zsebpénzed is lenne. Tudom ilyenkor minden új, sok a bizonytalanság, de ezeken mindenki átesik az életében, de segítség mindig van.
2022. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi segítünk kitalálni valamit.
2022. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kiesett az otthon fészke a lábad alól, ez mindenkinek nagyon rossz, olyan mintha elszakadtál volna egy biztonságérzettől, ez mindenkinek eljön sajnos. Egyébként a végkimenetele ennek az hogy rájössz hogy mindenhol otthon vagy, és akkor visszajön a biztonságérzet, akárhol is vagy. De azért dönthetsz úgy hogy még ez túl korai most neked, és akkor keresni kell megoldást.
2022. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 NTBS ***** válasza:
100%
Beszélsz a szüleiddel.
2022. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A bejárás nem oldható meg, mert a koli kötelező, azt ne kérdezzetek, hogy miért én sem tudom... Nehéz szokni meg persze a tanulás is nehéz és bevan osztva az időnk is es nem mindig érkezek tanulni úgy hogy nem tudom mit tehetnék...
2022. okt. 13. 14:05
 10/24 A kérdező kommentje:
Ezért szerettem volna bejáros lenni.
2022. okt. 15. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!