Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Magyaroszágon szeretne egy...

Ha Magyaroszágon szeretne egy külföldi letelepedni, van e olyan szabály hogy miután megkapta a papírt, azután nem hagyhatja el Magyarországot egy ideig, es ha igen akkor mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Azt hiszem Amerikába van ilyen hogy 5 évig nem lehet elhagyni az országot, de itthon utánna kerestem, es nem igazan találtam ilyenről infót.

2022. szept. 28. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Miért lenne? Meg mi éretelme lenne?

(Az amerikai szabályról tudnál valamit linkelni? Mert szerintem az sem igaz!)

2022. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
NINCS ilyen szabály.
2022. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Ez baromság. Amerikára vonatkozólag is.

Azt egyébként tudtad, hogy Amerika egy kontinens?

2022. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt valaki állampolgárrá válik az USA-ban is és Kanadában is van olyan szabály, hogy x időt kötelező az országon belül töltenie. Illetve, ha nincsenek még teljesen rendben a papírjai, akkor nem tanácsos elhagyni az országot, mert nem biztos, hogy visszaengedik.

A letelepedés, állampolgárság elindításához kell valamennyi kötelező idő ottlét. De nem utána.

2022. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kanadara gondoltam Amerikan belul.. de köszönöm 🥹
2022. szept. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!