Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez ami a torkomban...

Mi lehet ez ami a torkomban kijött? Kezdek aggódni!

Figyelt kérdés

Masfel eve vettem eszre amikor covidos voltam. Annyira megszenvedtem akkor a torkfajast el nem hiszitek. Lehet aztán elotte is ott volt, csak akkor nem nezegettem a torkom es igy nem tudtam rola.

A bal garatívemen, ahol a mandula is van (ovis koromban kiszedték) rizsszem méretű dudorok/hólyag félék vannak. Vagy 6ot látok, de közvetlen egymáson vannak, ugyanolyan színű mint a torkom, talán egy két arnyalattal élénkebb piros. Körbe lehet latni hogy be van gyulladva, a garativem széle nagyon vörös a masik oldalihoz képest. Néha fáj, ég és sajog es a közvetlen környezetében a nyelvem is. Fülem, allkapcsom is azon az oldalon neha sajog. Nyirokcsomo megnagyobbodást nem érzek. Ha fűszeres, citrusos ételeket eszem akkor kezd el igazan fájni.

Már minden fajta torok betegséget megneztem a neten, és természetesen a rákra hasonlított a legjobban.

Ugye nem lehet hpv? Csokkal el lehet kapni?

Képet nem tudok csinálni, akarhogy is probalkozom nem megy



2022. okt. 3. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Orvos latott ? Megmutattad orvosnak a torkod?

Ha nem, akkor kezd azzal!

2022. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hazi orvos nem akar megvizsgalni, mert h ez felső leguti betegség

es ugye a covid is az.

Igy telon keresztül diagnosztizált, strepsilt ajanlott es ennyi :(

2022. okt. 3. 16:27
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakorvos:orr-ful-gegesz. Beutalo nelkul lehet menni.
2022. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakorvos, ha lehet magánba
2022. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj fül-orr gégészhez és azzal kezd, hogy megmondod, mióta van ott. Nem akut!
2022. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

El fogok menni akkor magánba, bar nagyon magason vannak az árak.


De szerintetek mi lehet?

2022. okt. 3. 19:34
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha fül-orr gégészek lennénk, akkor képet kértünk volna, nem orvoshoz küldenénk.😁 Nyilván senki nem tudja innen. Szerintem szokj le arról, hogy a neten akarod diagnosztizálni magad, bár erre jól ráneveltek minket a covid cirkusz alatt, amikor mindenkit lesz@rtak.

Ha drága, államiba is mehetsz, ott is orvosok dolgoznak.

#5

2022. okt. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Voltam magánnál,azt mondta maga a holyagok mandula maradvanyok, de lejjebb viszont hámsérüles van - ami megmagyarázza miert fáj savas, fuszeres dolgoktol - es hogy az nem normális igy el kell mennem szövettanra. Most akkor lehet rákos vagyok 29 evesen?

Nem dohanyzom, nem iszom, akkor mégis mitol alakult volna ki?

El vagyok keseredve es félek nagyon:((

2022. okt. 21. 20:30
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kell rögtön rémeket látni. A szövettan meg fogja mondani. Reméljük, nem rák, de ha az is, meggyógyulhatsz belőle.

#5

2022. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tobb mint fél éve fáj, már el kellett volna mulnia ha csak egy ártalmatlan sérülés lenne, nem igaz?:(((
2022. okt. 21. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!