Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez ami a torkomban...

Mi lehet ez ami a torkomban kijött? Kezdek aggódni!

Figyelt kérdés

Masfel eve vettem eszre amikor covidos voltam. Annyira megszenvedtem akkor a torkfajast el nem hiszitek. Lehet aztán elotte is ott volt, csak akkor nem nezegettem a torkom es igy nem tudtam rola.

A bal garatívemen, ahol a mandula is van (ovis koromban kiszedték) rizsszem méretű dudorok/hólyag félék vannak. Vagy 6ot látok, de közvetlen egymáson vannak, ugyanolyan színű mint a torkom, talán egy két arnyalattal élénkebb piros. Körbe lehet latni hogy be van gyulladva, a garativem széle nagyon vörös a masik oldalihoz képest. Néha fáj, ég és sajog es a közvetlen környezetében a nyelvem is. Fülem, allkapcsom is azon az oldalon neha sajog. Nyirokcsomo megnagyobbodást nem érzek. Ha fűszeres, citrusos ételeket eszem akkor kezd el igazan fájni.

Már minden fajta torok betegséget megneztem a neten, és természetesen a rákra hasonlított a legjobban.

Ugye nem lehet hpv? Csokkal el lehet kapni?

Képet nem tudok csinálni, akarhogy is probalkozom nem megy



2022. okt. 3. 16:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Refluxnál például visszafolyik a gyomorsav és folyamatosan marja. Hámsérülést az is okozhat és nem tud elmúlni, mert folyamatos.

#9

2022. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De csak egy oldalon van folyton ugyanott, igy nem hinném, hogy reflux lenne..
2022. okt. 21. 20:47
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is lehet. Bírd ki mostmár. Az orvos meg fogja mondani. Többre mész vele, mint a találgatással.
2022. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Miujsag??
2022. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"szerintetek mi lehet"


1. Nem orvosok vagyunk.


2. Egy profi orvos se vakon, elmondás alapján diagnosztizál...

2022. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ahova kellett volna mennem szovettanra nem veszik fel a telefont. Tuti mar csak jovore tudok menni ha sikerul foglalnom is időpontot :(

Egyebkent amire azt mondta hámsérülés az egy vágás - mint mikor megkarcolod a kezed es ott marad egy piros csik - pont a garativ szélén es az nem akar mulni mar fél éve. Egyre jobban aggódom :(

2022. dec. 7. 14:18
 17/21 anonim válasza:
Na történt valami? Mi újság?
2023. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

31.-re kaptam időpontot. Drukkolj, hogy csak fertőzés legyen es ne valami komolyabb.


Azota amugy csak néha fáj, van mikor napokig nem is érzem hogy baj lenne, aztan hirtelen elkezd csak ugy sajogni, égni, és akkor még a fulemben is erzem a fajdalmat. Es sokat viszket is, gondolom próbál gyogyulni, de nem megy neki.

Nagyon kíváncsi vagyok már, hogy mi lehet ez.

2023. jan. 19. 11:35
 19/21 anonim válasza:
Szia mi lett veled végül kerdezo??
2023. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szia, azota is faj. Vettek fertozesre kenetet, de negatív lett. Elmentem egy masik dokihoz pont tegnap, eleg bunko volt, pedig fizetosnel voltam. Mondtam neki a hamserulest, hogy az faj lassan masfel éve. Azt mondta Ő ilyet nem lat, csak azt h be vannak gyulladva a mandula maradvanyaim. Oblogessek salvus vizzel vagy sós vizzel. Ennyi.

Igy a problemam nem lett megoldva :(

2023. máj. 10. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!