Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez ami a torkomban...

Mi lehet ez ami a torkomban kijött? Kezdek aggódni!

Figyelt kérdés

Masfel eve vettem eszre amikor covidos voltam. Annyira megszenvedtem akkor a torkfajast el nem hiszitek. Lehet aztán elotte is ott volt, csak akkor nem nezegettem a torkom es igy nem tudtam rola.

A bal garatívemen, ahol a mandula is van (ovis koromban kiszedték) rizsszem méretű dudorok/hólyag félék vannak. Vagy 6ot látok, de közvetlen egymáson vannak, ugyanolyan színű mint a torkom, talán egy két arnyalattal élénkebb piros. Körbe lehet latni hogy be van gyulladva, a garativem széle nagyon vörös a masik oldalihoz képest. Néha fáj, ég és sajog es a közvetlen környezetében a nyelvem is. Fülem, allkapcsom is azon az oldalon neha sajog. Nyirokcsomo megnagyobbodást nem érzek. Ha fűszeres, citrusos ételeket eszem akkor kezd el igazan fájni.

Már minden fajta torok betegséget megneztem a neten, és természetesen a rákra hasonlított a legjobban.

Ugye nem lehet hpv? Csokkal el lehet kapni?

Képet nem tudok csinálni, akarhogy is probalkozom nem megy



2022. okt. 3. 16:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hasonló nekem is volt, nem tudtam nyelni, állandóan ilyen ragacsos trutyi volt a torkomban, orvosról orvaosra jártam, gégészet, gyomortükrözés, rötgen, magánorvos, minden negatív, mégis a poklok poklát éltem át.. 2 évig tartott, aztán lassan fokozatosan elmúlt.. de h mi lehetett a mai napig nem tudom. Kitartás, sajnos ha nem alap problémád van, akkor a mostan EÜ nem jó semmire, még magánban sem.
2023. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!