Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek amikor egy idegen nyelven beszélnek, sokkal mélyebb a hangjuk?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos esetekben megvaltozik az ember hangja például ha más nyelven beszél vagy ha énekel. Szerintem az angol beszednel azért lehet vagy mélyebb vagy magasabb az ember hangja mint egyébként, mert figyel a kiejtésre, hogy biztosan angolos legyen, ne legyen akcentusa stb
2022. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az hagyján, hogy a hangjuk de a "személyiségük" is megváltozik.

Mivel a legtöbben nincsenek anyanyelvi szinten 1-1 nyelvből, ezért sokkal nehezebben és/vagy nem úgy mondják el a véleményüket egy kérdés kapcsán, ahogy azt valóban gondolják. Nekem is rengeteg szó van amit nem ismerek és helyette max szinonímákat tudtam használni vagy körülírni a gondolatomat. 😀 Így hiányzott a spontaneitás a beszédemből és túl is gondoltam néhány mondanivalómat.

2022. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt szerencsém egy poliglott fickóval beszélgetni vegyes nyelvtudású társaságban.

Angol, francia, német és olasz nyelvet váltogatta. Az arcberendezése is megváltozott, nem csak a hangja.

2022. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!