Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A steel bakancsok tényleg...

A steel bakancsok tényleg nagyon rossz minőségűek?

Figyelt kérdés

Életem első acél betkós bakancsát szeretném megvenni.

Tisztában vagyok vele hogy be kell kicsit törni és az első két hét kényelmetlen lesz.

De tényleg nagyon rossz a steel ? Mert shellys-t,red roostert sem lehet kapni martens az meg kicsit drága nekem talán még az altercore jöhet szóba de azt sem tudom hogy milyen lehet:(



2022. okt. 9. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Steel ahhoz képest jó minőségű pedig. Egyik legnagyobb márka az európai piacon, nem véletlenül.

Viszont én doc. martenst vennék a helyedben akkor is ha drága. Ha tudsz még hozzádobni egy kicsit inkább azt venném mint acélbetéteseket.

2022. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De a martens is acélbetétes nem?
2022. okt. 10. 14:54
 3/18 A kérdező kommentje:
Meg viszont azért még is csak majdnem 40 ezerrel több a martens:(
2022. okt. 10. 14:59
 4/18 anonim ***** válasza:

Original martens nem acélbetétes, bár manapság már gyártanak olyat is.

Ja egyet értek a martens eléggé túlárazott. Én úgy vagyok vele, inkább kifizettem, és van évekig egy krva jó bakancsom. Ha napi szinten akarod hordani nem csak alkalmanként előveszed akkor érdemes elgondolkozni rajta, hogy beleraksz több pénzt de lesz egy megbízhatóan jó bakancsod amit ha ápolsz mondom évekig jó állapotban marad.

Nekem acélosból HD márkájú volt és bár a bőr még bírta de ki kellett dobnom idő előtt mert elkezdett lejönni a talpa. Ez akármelyik acélbetétessel megtörténhet ez a gyenge pontjuk.

Míg a martens ugye a talp jó minősége miatt lett híres, erre utal a hátulján a cimkén a "with bouncing soles"

2022. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

[link]

Nem tudom ez acélbetétes e de ez eredeti hogy így le van árazva?

2022. okt. 10. 17:51
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem is nyitja meg nekem a linket.


Amúgy a számot nézd, az eredeti stílusban a dr. Martens 1460-as

Az nem acélbetétes

2022. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Dr martens 1460 Abandon Made ing england f016 ez a neve és ez nem acélbetétes akkor?

Azt szeretném kérdezni hogy ha megrendelném akkor meg is jön Magyarországra mert lehet hogy nem magyarországon van ez az üzlet mondjuk elméletileg ez eredeti oldal.

2022. okt. 10. 19:15
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez 100% nem a hivatalos oldal, ne innen rendeljél, mert valszeg átbaxnak valami hamísított vacakkal.


Ez a dr. Martens hivatalos oldala: [link]

2022. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Húha tényleg ez az és az ára is megvan de lehet inkább gyűjtök erre tényleg mert én naponta használnám nyílván suliba.

Szóval röviden utcára használnám.

Annyi kérdésem lenne ha én innen megrendelem akkor kihozzák magyarországra is?

Elnézest a sok kérdésért és nagyon köszönöm a válaszokat!:)

2022. okt. 11. 16:35
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben az oldalon Magyarországot kiválasztva megtudod rendelni elvileg kiszállítják.
2022. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!