Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mandulaműtét levetkőzés?

Kiviviki kérdése:

Mandulaműtét levetkőzés?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz torokmandula műtétem altatásban.Arra lennék kíváncsi hogy ha megkapom a kórházi hálóinget előtte akkor ugye azt nem veszik le rólam?vagy ha le is veszik akkor csak ha altatnak?meg utána vissza is öltöztetnek?(szégyenlős típus vagyok) Illetve hallottam olyat hogy altatás után hányinger hányás van,erre adnak valamit előtte vagy utána? 20/L

2022. okt. 12. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért kellene meztelennek lenned egy nyak feletti terület műtétjénél? A kórházi öltözet egyrészt a sterilitás miatt van, másrészt a kényelem miatt, harmadrész ha bármilyen probléma lenne akkor könnyen és gyorsan hozzád férjenek és ne úgy kelljen még kihámozni több réteg ruhából. Nem leszel leöltöztetve. Pontosabban: az a terület szabad és takarásmentes, amely a beavatkozáshoz szükséges. Amíg csak a szádba kell nyúlni, nem kell más területet szabaddá tenni.
2022. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolod te.

Térdműtétnél is egyszál önbizalomban voltam. Az előkészítőig eltolnak a saját ágyadon, kórházi hálóingben. Ott átfektetnek egy másikra, lekerül a hálóing is, és másik takarót kapsz. Előtte kapsz egy nyugibogyót (bár van ahol az anesztes az injekcióhoz ragaszkodik), nem leszel szégyenlős, vagyis inkább nem fog érdekelni.

2022. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egy plus size hátul kötős pizsamaszerű inget kaptam.

Csak hátul😆 látszott ki kb. a pucér testem.

Aztán utána jött a fekete leves. Engem nem altattak.

Akkora tűvel kaptam a torkomba injekciót, mint a nagyim kötőtűje. Hátulról fogták a fejemet, én meg nyögtem, mint a vágóhídon. Érztem, ahogy kiveszik. Igazából a műtét után hatott a fájdalomcsillapító. Érdekes volt kisétálni a lábaimon a műtőből.

Egy nőt a kórteremben altattak.

Na az, miután felkelt akkorát okádott, hogy a vesetál nem volt elég erre.

Asszem rajta is volt végig ez a plus size szexuális gúnya.

Hát, sok sikert!

2022. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok rajta,nemkell ijesztgetni,nem volt vészes az érdekelt legkevésbé..
2022. nov. 10. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Mesélnél róla, légyszi! Úgy néz ki, nekem is lesz részem benne. Mitől függ, hogy altatás vagy érzéstelenítés? Meg minden egyéb érdekel :) Köszi :)
2022. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy kivétel után kis idő (pár nap) egyél szilárdat is, ne csak folyékonyat, mert tele lesz lepedékkel a szád. Erre kérdezz rá a dokinál. Szerintem ne kérj altatást, mert nagyon kellemetken, de ki lehet bírni anélkül is, és így legalább kb józan" maradsz. Utána meg úgyis fáj, és jódbig fájdalomchillapítókon fogsz élni. Sok szerencsét!
2022. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lepedék teljesen mikor múlik el a sebről? Nekem 3 hét után még mindig van itt ott.
2023. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Azt írtad: "az érdekelt a legkevésbé"

Azert írtad ezt, mert más ok miatt izgultál, vagy azért mert annyira kómás voltál a nyugtatótól hogy a meztelenség nem zavart? (Tényleg altatásban csinálták?)

Nekem is mandulaműtét néz ki hamarosan és férfi létemre szégyenlős vagyok, azért érdekel.

Előre is köszi a választ!

nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia! Milyen volt a műtét? Altattak? Hogyan? A kórteremben tablettát kaptál vagy szurit nyugtatóként?

A műtőben gázt kaptál vagy injekciót, amitől elaludtál?

Mire emlékszel a műtőből előtte / utána?

Nekem is lesz valószínűleg mandulaműtétem, azért érdekel.

Roppant izgulós vagyok, azért szeretném altatásban. (Nyugibogyóból is csak nagy adag hatna, annyit biztosan nem adnak helyi érzéstelenítéshez.) Előre is köszi a választ!

nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!