Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van külföldön...

Mennyi esélyem van külföldön dolgozni ?

Figyelt kérdés

Semmilyen szakmám nincsen, nem voltak adottak a körülményeim amikor a szüleimmel éltem,

A német nyelv se megy tökéletesen, de mindenkép el szeretném kezdeni a nyelv tanulást mielőtt ki megyek külföldre,

Van egy olyan lehetőségem hogy Németországba mehetnék egy régi ismerősöm segítsége álltál, de ő komolyabb érdeklődést mutat felém és azt akarná hogy vele éljek, de nekem az semmi kép nem menne ugyanis nem érzek iránta semmit.

Ausztriába mennék az nincs is olyan messze

De mindenkép nyelv tanulás után szeretnék úgy talán könyebb lenne,

Van valakinek valami tanácsa ? Hogy hogy is kezdhetnék bele ? Láttam Facebookon csoportokat ahol munkákat ajánlanak, nem tudom mennyire valós

Friss jogosítvánnyal rendelkezem, autóm nincs még, szerezzek be azt is és szerezzek egy kis vezetési rutint mielőtt ki megyek ?

Úgy talán több szerencsén lenne..?

Egyedül mennék, nem ismerek senkit kint külföldön, semmilyen segítségre nem számíthatnék, szóval szeretném jól csinálni,


2022. okt. 18. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igy kb a vakszerencsén múlik...
2022. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Se szakma se nyelvtudás... ilyen ám az ideális jelölt


"Van valakinek valami tanácsa ? Hogy hogy is kezdhetnék bele?"


Esetleg gátol benne valami, hogy legyen egy normális szakmád és megtanulj németül, hogy esetleg piacképes legyél?

2022. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!