Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rádióvezérelt órát nem éri...

Rádióvezérelt órát nem éri meg venni ugye?

Figyelt kérdés
Több embertől hallottam a rádióvezérelt óra meg szokott kergülni, sok minden zavarja. Ha mindenáron pontos órát akarsz, inkább egy telefonnal okosítható Bluetoothal is ellátott ékszer óra, ami Bluetooth nélkül is működik sima óránként, nem?

#rádió vezérelt óra #bluetooth kompatibilis óra #Telefon nélkül is működő óra #Pontos kvarcóra
2022. okt. 19. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha karórára gondolsz az tényleg sokat szaraxik.

Rádiós órának max asztali vagy fali óra éri meg.

2022. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az asztalival nincs bajom, de karórát nem vennék.
2022. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Asztali fali nekem is van de az asztali elég vacakol 1-2 órával késik.
2022. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Alapjában véve jó dolog, de sajna nincs elég torony, így lehetnek...vannak eltérések.

Ráadásul minek ekkora pontosság, robbantómester vagy, vagy légiforgalmi irányító?

HA, NEKEM, kéne szuperpontos óra, akkor vagy COSC kvarcot vennék, pl.: Certina, vagy HVP kvarcot, amit a Longines cég használ.

2022. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!