Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mi van?Lehet hogy ugyanaz...

Most mi van?Lehet hogy ugyanaz az ember mind a kettő?

Figyelt kérdés
A barátom teljes kiköpött mása kollégámnak.Egyszer mintha kollégám helyett a barátomat láttam volna munkahelyemen,más volt a magassága az illetőnek.Arra gondoltam mi van ha kollegám helyett néha barátom jelenik meg,fura az egész.Lehet ezt nehezen értitek de a közösségi oldalon is ugyanakkor vannak fennt mindig,és ismerik is egymást.Vagy egyetlen illetőről van szó,vagy néha felcserélik egymást mint az anyám apám idejöjjönben!Egy alkalommal nem is köszönt akit azt gondolok hogy a barátom lehet,de mikor a kollégám volt ő mindig köszönt.Lehet azért nem szólalt meg hogy ne halljam hogy a barátom az?Már kezdek félni.Szerintem egy ember lehet mindkettő.😱😱😱😱
2022. okt. 21. 19:48
 1/4 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Lehet. Az is lehet, hogy ő mi és mi ő vagyunk...
2022. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ikrek
2022. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem te írtad az előbb az LSD-s kérdést?
2022. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam már rengetegszer, hogy az antidepresszánsaidat ne ablakmosóval vedd be!!
2022. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!