Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » The walking dead:The telltale...

The walking dead:The telltale Definitve series az egész sztorit magába foglalja?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben megnéztem a the walking dead sorozatot és elkezdtem érdeklődni a játék után. És azt is tudom, hogy a képregénytől szól de nemtudom, hogy a teljes sztorit vagy csak egy részét és ha egy részét akkor a sztoriban körülbelül meddig megy?

#The Walking Dead #The walking dead:The telltale Definitve series
2022. okt. 21. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A teljes sztorit magába foglalja, ami az epizodikus játékokat illeti. A képregény sztorijához ellenben nem sok köze van. Leszámítva hogy ugyanabban az univerzumban játszódik, meg néha egy-egy karakter feltűnik az eredeti sztoriból is.
2022. okt. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. A telltale játék egy különálló story, új karakterekkel ugyanabban a világban. Néha megjelenik pár ismerős alak a képregényből/sorozatból, de ennyi.
2022. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!