Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Göndöritett vagy festett erős...

Göndöritett vagy festett erős hajhullás vagy kopaszodás lehetséges?

Figyelt kérdés
Lassan 2éve göndörítem a hajam(18éves fiú vagyok,2-3havonta göndörittem ) és volt festve is már de ilyen rövid távon csak mert a dauer miatt mindig kiment belőle a hajfesték és sose hullot a hajam annyira ezektől, nemrégiben gondoltam hogy újra befestem a hajam és az előírások szerint cselekedtem a hajfestékkel ami 45percet irt hogy hagyjam fent a hajamon utána öblitsem le ami megtörtént, rá két napra mikor mostam a hajam észrevettem hogy erőssen hullik és rengeteg kihullott amiután ki is fesültem a hajam és jelzem hogy a fésűn is volt egy csomo kihulott hajszál, eltelt 1honap lassan a hajfestés után és úgyanúgy hullik erőssen a hajam, jelzem a hajamra hasznalok syoss curls&waves sampont meg használtam balzsamot is a syosstól ami pont hajfestés előtt kifogyott és átváltottam valami kallós hajbalzsamra, miután észrevettem hogy erőssen hullik a hajam vettem syoss repair balzsamot hatha segit mert lehet az egyik okozója a hajhullásnal a kallos balzsam meg gyogyszert is vettem a hajhullásra, bármilyen választ elfogadok legyen az pozitiv vagy negativ jellegű, mit tudnék tenni vagy mi lehet az okozója az erős hajhullásnak ami mem akar elmúlni?

2022. okt. 21. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában ajánlott 2 hetet várni festés és dauer között, ezt betartottad? Ha fested a dauerolt hajadat akkor nem kell az ajánlott max ideig rajtahagynod a festéket, ugyan írtad hogy máskor ledobta a festéket, de általában az ellenkezője jellemző (könnyebben befogja). Szerintem próbálj meg hajtőre/lenövésre gyártott festéket használni (drogériakban lehet kapni) rövid/középhosszú férfi hajra simán elég 1 doboz festék és ezeket csak kb 10 percig kell fenthagyni. Még annyit fűznék hozzá, hogy egy átlag ember 50-100 hajszálat is veszíthet egy nap alatt. Göndörített hajnál a haj stílustól függően többnyire fürtökben/tincsekben van a haj +zselé, wax, hajspray stb még inkább összetartja a hajat. Ilyen esetekben hajmosásnál úgy tűnhet, hogy rengeteg haj hulott ki egyszerre, de ez legtöbbször csak a nap során addig kihulott 50-100 hajszál, amit a göndör tincsek/hajformazó termékek ott tartottak. Ha valakinek egyenes haja van, és nincs rajta túl sok formázó (wax, zselé, spray stb) akkor napközben legtöbbször észrevetlenül elhullajt 50-100 hajszálat és hajmosasnál sokkal kevesebb hajat veszít.
2022. okt. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen be lett tartva a göndörítés utáni 2 hét sőt én vártam utána 1 hónapot, köszönöm szépen a válaszod
2022. okt. 22. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!