Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a bőröm beszívta...

Mit tegyek ha a bőröm beszívta a szagot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom más is tapasztalt-e már ilyen (akár más anyaggal), de egy aszkorbinsavas hajpakolást készítettem és nem használtam a kesztyűt. A hajam érdekes módon nem lett büdös, de a kezem iszonyatos. Hiába mosom 5 percenként, krémezem, már ma hagymát is pucoltam, hátha elfedi, de semmi. Van valami ötletetek mivel tudom eltűntetni a szagot a kezemről? (3 napja ilyen)

2022. okt. 23. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Kádba ülj jó forró vízbe 1 órára

Hátha kiázna

2022. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Mi volt az aszkorbinsavon kívül a cuccban?...


Valami netes ostoba hajpakolás ez?


Hajra a diófalevél és a bambuszlevél jó.


Tudod mi az az aszkorbinsav?

Sima c-vitamin.

Por formában.


S vízben oldva kell meginni.


Nincsen büdös szaga.

2022. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves második hozzászóló!

Gyógyszertári tiszta aszkorbinsav. C-vitamin, ahogy írtad. Kérlek, tedd a vízbe majd tedd bele a kezed egy 10 percre. Garantálom neked, hogy büdös lesz a kezed. Por formájában és vízben oldva valóban nincs szaga. :D

A hajpakolás célja a hajfesték eltávolítás úgy, hogy nem sérti a haj eredeti színét és szerkezetét. És igen, bevált, kiszedte a vörös hajfestéket a hajamból és a hajamnak semmi baja. Csak a kezem büdös tőle.

2022. okt. 23. 19:19
 4/4 Ellewie válasza:
Próbáld ki a fém "szappan"-t, a hagyma szagát elveszi a kézről, szerintem a te problémádra is jó lesz.
2022. okt. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!