Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kezelhetem...

Szerintetek hogyan kezelhetem ezt?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy 8. Év elején felmentettek matekból.

Az osztálytársaim (mostmár gimnazista vagyok) irigyelnek sokszor, vagy másképp néznek rám. Ha valimi értelmeset mondok, mint például hányadik oldalon van a házi, furcsán néznek rám, és azt mondják: "te honnan tudod ezt? Hisz te fel vagy mentve"

Ezenkívül tegyük hozzá, hogy a boltban az aprót pokoligyorsan számolom ki, fizikadolgozatnál is beidegesedett a tanár, mert jobban tudtam a számolást, mint a jeleket...

Szerintetek hogyan lehet kezelni azt, hogy az emberek az emberek ne nézzenek hülyének?



2022. okt. 25. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyíts nekik az eddigi módon ezentúl is.

Esetleg kérdezz vissza: "Mi a bajod azzal, hogy én tudom? Te talán nem tudod? Gyere, megtanítalak matekozni, mert már sokat fejlődtem."

2022. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tom Benko ***** válasza:
87%
Miért mentettek fel?
2022. okt. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert vannak matematikai problémámim.
2022. okt. 27. 07:34
 4/7 Tom Benko ***** válasza:
Milyen problémáid? A jelek szerint diszkalkukia nem lehet.
2022. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokszor a számlapos órát nem tudom leolvasni, a törteket nem vagyok képes értelmezni.
2022. okt. 28. 14:25
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
54%
Az furcsa, ha egyszer "pokoli gyorsan" számolsz.
2022. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Nézd őket te is hülyének, hiszen mindenki az, csak te vagy helikopter.
2022. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!