Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy csak viccel velem a srác vagy sem. Vagyis szerintem viccel, de a barátaim szerint lehet, hogy érez irántam valamit Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tehát van egy srác akit én igazából nagyon szeretek és tetszik is nekem. És mostanában elkezdte mondogatni nekem, hogy szerelmem, meghogy szerelmes belém, írta hogy szeret, és nem rég soook idő után újra hívásoztunk és akkor is úgy kezdte, hogy férfiasan bevallom, hogy szeretlek téged, meg ügye szerelmemnek, babámnak stbstbnek hív

Szokta mondani hogy imád

Tudni kell hogy a srác idősebb mint én, volt kapcsolata is meg minden, nekem viszont még nem

És igazából szerintem tuti csak viccel, mert más lányokkal beszél es khm mást is csinálnak..

Viszont én meg nem tudom őt elfelejteni



#szeretet #akkor ez most mi
2022. jún. 30. 02:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!