Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utalom az orromat, nem tudom...

Utalom az orromat, nem tudom elfogadni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Allandoan azt nezem hogy hogy nezek ki mert zavar az orrom es hiaba probalnam elengedni, hogy az csak egy orr es legyek vidam. Nem tudok!


Ha mosolygok, lapos es leer a szamig;(


Egyaltalak fogok valakinek igy kelleni.. nem tudom.

No vagyok


2022. okt. 28. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
A legjobb megoldás az, ha nem nézel tükörbe!
2022. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy gumikalapáccsal igazítsd a kívánt formára.
2022. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Milyen nő az akinek csak egy alkatrészével van baja?

Mi van a száddal, a füleddel, a tokáddal, a melleddel, a hasaddal, a fenekeddel, a comboddal?

Na ugye.

2022. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj el orrplasztikára.

Férfiként írom, amit már más alkalommal más férfiak is írtak, hogy nem minden a testi szépség (habár erre figyelünk fel), de a leglényegesebbek a belső jó tulajdonságok.

A szomszédasszonyom nagyon előnytelen arcú (sasorr, egyenetlen fogak), de lélekben egy aranyos teremtés. Két gyermek anyja, jó társalgó.

2022. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Kérdezd meg Voldemortot, profin megoldotta a srác 👌
2022. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Ne plasztikázz, fogadd el. Ha végigsétálsz egy forgalmasabb utcán, látni fogsz mindenféle párokat, hogy az utolsó rusnya, fogyatékos szerencsétlenek is tudnak párt találni maguknak, mert a szépség sem minden. És az ízlések sem egyformák, van akinek a kis vagy épp lógó mell, nagy orr is ugyanúgy tetszik vagy vonzó, és a műanyag (3-4-10-100D műszempilla, műmell, műköröm, ajakfeltöltés, orrkorrekció, fogszabályozás, botox, és még ki tudja mi van, és a torz személyiségkép miatt minden egyes körben egyre durvább beavatkozások kellenek) taszítja.
2022. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!