Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira nagyon depressziós...

Janosvertes32 kérdése:

Annyira nagyon depressziós vagyok mindig az életemtől az elmúlt cirka közel sacc/kb három évtizedtől nem tudtam elfogadni a sorsomat és feldolgozni a sérelmeket a sértéseket de meghalni nem tudok most mit csináljak!?

Figyelt kérdés

még mindig élek és valamiért nem haltam meg.

isten mikor mi alapján szólítja magához az embereket,vagy küldi őket le a pokolba!?

vagy a sors mikor rendelkezik így úgy,hogy egy embernek mennie kell!?



2022. szept. 17. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezeled a depressziót gyógyszerrel? Jártál szakembernél? Ha még nem próbáltad, ezek tudnak segíteni. Van, hogy többféle antidepresszánst is ki kell próbálni, mert az első nem feltétlenül válik be.


Vallási dolgokban nem tudok segíteni, ateista vagyok. Ettől függetlenül azt tudom mondani, hogy ha tudsz találni olyan célt vagy elfoglaltságot az életben, ami érdekel legalább minimálisan, fordulj a felé.


Én is gondolkodtam rajta egy időben, de a halál szerintem nem jelent megoldást.

2022. szept. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha a vallást kihagyod, és úgy állsz össze egy nővel, akkor az rendberak..

Csak szeretni kell

2022. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó köszönöm a valaszaikat mindenjot kívánok viszlát.
2022. szept. 19. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt mindenki tegeződik. Mindenkivel. Ezt nem veszed észre, kérdező?
2022. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!