Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy küzdjem ezt le lehetséges...

Hogy küzdjem ezt le lehetséges orvos nélkül? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már kis korom óta azzal a problémával küzdködök, hogy félek attól hogy léteznek szellemek/démonok pedig nem hiszek bennük de valahogy talán még is nem tudom. És már itt vagyok 18 éves, és nem merek úgy aludni, hogy nincs valami fény a szobámban meg ha nincs csukva az ajtóm és még így is félek, és a takaróval is úgy takarozok vagy is próbálok, hogy ne lógjon ki semmim tehát, a talpam az semmi képen ne mert bennem van az a félelem, hogy valami démon vagy szellem kiránt az ágyból vagy ilyesmi. Már nem tudom mit tegyek, de nagyon rossz már ez ezért nem alszok úgy jól. Ez már beteges szerintem😥😥. Nem merek ki menni sem sokszor éjféltől főleg wc-re sem, mert félek hogy meg jelenik egy szellem és én az ilyenektől nagyon tudok parázni elmondhatatlanul. És már nem tudom, hogy léteznek e valóban szellemek vagy démonok, vagy nem.
2022. okt. 29. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Megpróbálkozol a meditációval, simán kihozhat belőle, csak akaraterő kell hozzá.

2. Pszichológushoz fordulsz. A pszichológus nem orvos, viszont sokat tud segíteni. Talán ez a legjobb opció.

3. Marad az alkoholizmus és a drogozás, ezt semmiképp nem ajánlom.

2022. okt. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Tegyük, fel hogy léteznek. Miért pont téged akarnának megszállni? Ha nem csinálsz semmilyen okkult baromságot és nem jársz halott látóhoz meg ilyenek akkor kb. esélye sincs, hogy rád találjanak.
2022. okt. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szellemet, démont nem hatja meg az, hogy egy kislámpa világit, meg becsukod az ajtót, meg be vagy takarozva rendesen.


Ha el akar kapni, akkor igy is ugy is el kap, nem vár addig, amig éjfélkor wcre mész...

2022. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

Nem tartom helyesnek egyes válaszolók válaszát azért, mert válaszaikban elismerik a démonok, szellemek létezését, PEDIG EZEK NEM LÉTEZNEK!! Létezésükről semmilyen tudományos munka nem tesz említést!!!

Aki azt állítja, hogy látott, hallotta a motoszkálását, az az ember csak fantáziál, vagy csak nagyot akar mondani magáról, miszerint ő mégiscsak különb másoknál.

Kérdező, magad is írod, hogy nem hiszel bennük. Ez már jó jel arra, hogy kibújj a félelmedből. Kicsi korodban bizonyára sok mesét, beszélgetést hallhattál róluk, ami beléd rögződött.

Menj az iskolapszichológushoz, de ha nincs, akkor máshová. Őszintén, titkolózás nélkül, teljes terjedelmében mondd el neki a problémádat. Ne félj, nem nevet ki. Azzal is számolj, hogy 1-2 beszélgetés nm lesz elég. Eleinte sok kérdést tesz majd fel, hogy jól belelásson a lelkivilágodba és aszerint adjon tanácsot. Éppen ezért ne higgy azoknak, hogy a pszichológusok semmit sem érnek, mert mindig csak kérdeznek.

Nem vagyok pszichológus, sem senki nincs a rokonságomban sem..

2022. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.🙂
2022. okt. 29. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!