Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez lehetseges? (tobbi lent)

Ez lehetseges? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Fogorvosnak szeretnék tovább tanulni.Jó tanuló vagyok és a szüleim támogatnak is és tudnának is bármiben.Szeretnék nyitni egy fogorvosi rendelőt,magán fogorvosi rendelőt.Szerintem talpraesett,céltudatos ember vagyok és ez sikerülhet.Viszont ez lehet egy bugyuta kérdés de erre mennyi az esély hogy nem esek pofára?ebből meg tudnék élni?

Köszönöm a válaszokat előre is



2018. dec. 13. 22:49
 1/2 anonim válasza:
100%
Azt senki nem tudja, hogy mi lesz mire végzel, ha végzel 5-7 év múlva, de most túlkínálat van belőle. Ráadásul idehaza nem igen törődnek az emberek a fogaikkal, főleg mert nincs lóvé.
2018. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van: azt valóban nem lehet tudni, mi lesz 5 év múlva, de egy dolgot biztosan tudok: ahhoz, hogy magánrendelőt nyiss, nagyon sok pénz kell (helyiség bérleti díja vagy megvásárlása (azzal ugye jobban járnál), iszonyú sok eszköz, gép, ami nem 2 fillér.

Végezetül egyetemről éppen kiesettként semmiképpen nem javasolnám azonnal magánrendelő nyitását: először legyen rálátásod, gyakorlatod és ha már nagyon megy és összeszedtél belőle megfelelő összeget, akkor lehet gondolkodni magánrendelő nyitásán.

2018. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!