Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Festő vagy Villanyszerelő?

Festő vagy Villanyszerelő?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szakma?

2022. okt. 30. 16:36
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
22%

"nem kell hozzá atomtudósnak lenned"

Annak nem, de az elektrotechnika tudósának igen. A váltakozóáram, amit ma használunk, kissé több agyat igényel, mint a laposelemes általános iskolai deszkamodell. Hogy a kondenzátoron "átjön" a rázás, hogy a motor üresjáratában mért áramának semmi köze az adattáblán olvasható teljesítményhez, ésígytovább.

2022. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
0%
Legyél festő azt kevesebben akarják csinálni, villanyszerelőnek sokan tanultak mostanában, kevesebb lesz a munkaerőpiacon a konkurencia.
2022. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
20%

Festokent mondom hogy villanyszerelonek menj mert az egyik legjobban fizetett szakma az epitoiparban.

A festok keresnek a legkevesebbet egy epitkezesen ahhoz kepest hogy meddig tart egy hazat kifesteni.

2022. nov. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
0%
A villanyszerelőket sem fizetik meg nyugi, úgy vannak vele az sem úgy sem látszik, aki a legolcsóbban vállalja az kapja a melót. Építkezések... hát abból méeg egyre kevesebb lesz, szerintem egyik se jó választás.
2022. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
78%

Hát, aki éppíttetőt nem érdekli, hogy mit művel a viilanyszerelő, csak olcsó legyen, annak valami hibádzik fejben. Áramütésről még biztos nem hallott az illető.

Ha egy festő elront valamit, esztétikai hibán kívül mást nemigen okoz.

2022. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el nagyon sok mindenkit nem érdekel sajnos. Ezért tart itt ez a szakma, már rég nincs hiány villanyszerelőből.
2022. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
32%

#16 Van bőven, építkezésen láttam már olyat, hogy egy cégből 30/30 római volt, és a szerelésvezető azért töltötte be ezt a pozíciót, mert egyedül neki volt papírja. Gyönyörű munkát végeztek, gondolhatod, egy nagyobb középület egyik szintjének a komplett 0,4-es elosztóját újra kellett köttetni utánuk.

11# Elektrotechnika tudósa, jesszus.. Értem én, hogy kell hozzá némi ész és tanulás, de ez nagyon messze áll a tudományok szintjétől. Majd biztos le fogják nekem vezetni a huroktörvényt a Maxwell-egyenletekből, persze.

2022. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
95%
Hogy kevered ide a Maxwell-egyenleteket? Ki beszélt azokról? Olvasni el tudtad, amiket írtam? Az elektrotechnika tudósa nem a főegyetemi fővégzettséget jelenti csak, hanem egyszerűen a magabiztosságot a témában. Tanulj magyarul.
2022. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
0%
Tőlünk most küldenek el tapasztalt villanyszerelőket, építőipari cég vagyunk...valaki külföldre megy egyből mert itthon nem talált semmit... hát gondold meg hogy ezt akarod e!
2022. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
19%
Villamosmérnök.
2022. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!