Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Facebook miért az exét...

A Facebook miért az exét dobja ki elsőként a férjem ismerősének?

Figyelt kérdés
Vagyis ha belépek a férjem profiljába, és megnézem azt az első 6 ismerőst, akit alapból feldob, akinél engedélyezve van, mindig az exe az első. Mi lehet ennek az oka? A párom nézegeti a profilját? Vagy ő a páromét? Vagy csetelnek? Mert gondolom, nem véletlen. Én pl nem vagyok ott a hatban.
2022. nov. 7. 00:53
 1/7 jpeacefuler válasza:
100%
Miért nézegeted a férjed profilját? Nincs meg köztetek a bizalom? Valószínűleg azokat sorolja előrébb a Facebook akikkel több a közös ismerős, vagy azokkal a személyekkel aktívabb a kommunikáció, de egyiket sem mondanám biztosra. Nyugi, ne rágódj rajta! Ha van vmi sumákság, az úgyis kiderül. Anélkül is, hogy nyomozgatnál, meg idegesítenéd magad így éjszaka.
2022. nov. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy nem is az exe...
2022. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Én már eleve azon kiakadtam, hogy miért lépegetsz be a férjed profiljába. Ha az én feleségem ilyeneket csinálna, már nem lenne a feleségem.
2022. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,az a három opció az oka amiket írsz
2022. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mert gondolom, nem véletlen. "


De, az. Gerinctelen féreg.

2022. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1#, nem úgy nézegetem a profilját, hogy a jelszavával belépek az ő profiljába, hanem megnézem az oldalát úgy, mint bármelyik másik ismerősömnek is akár. Rákattintok a nevére, megnyílik az ő oldala.....

Nem a bizalmatlanság miatt, csak pl meg akarok újra nézni egy fotót, amit megosztott... És nehéz nem észre venni, hogy az exe mindig ott van elsőként vagy másodikként az Ismerősök fül alatt.

2022. nov. 7. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:

"ha belépek a férjem profiljába"

Ez nagyon beteg....

2022. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!