Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Népegészségügyi ellenőr szak...

Népegészségügyi ellenőr szak vélemények?

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 18:03
 1/2 anonim válasza:

Én azt végeztem a Semmelweisen és a szakmában is dolgozok, de egyáltalán nem ajánlom. Hivatal népegészségügyi osztályán helyezkednek el a legtöbben, nagyon kevés fizetésért.(én is ott dolgozók) kórházban kórházhigiénikusként jobban lehet keresni vele, de oda nem egyszerű bekerülni..legalábbis felénk.

A szak az egyébként érdekes, van anatómia, járványtan, sterilizálás és fertőtlenítéstan, munkahihigiene, elelmezeshigiene, nepegeszsegtan, műszaki alapismeretek tantárgyak (a teljesség igénye nélkül) tehát eléggé tág ismeretek.

2023. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piranja válasza:
Rakás fos...kormányhivatal 240 nettó, kórházakban eü szolgálati jogviszony keretében 270 nettó..... Haverom egy szaros ügyfélszolgálaton többet keres érettségivel.... Egyébként maximum arra jó ez a diploma, hogy ha szeretnél valami mestert utána, akkor beugrónak. Gondolok itt élelmiszermérnök, környezetmérnök, egészségügyi mérnök (BME-n), vagy szakirányú továbbképzés Óbudai Egyetem + BME-n van munkavédelmi szakember, EHS, tűzvédelmi. Nagyon megbántam, ha egészségügy érdekel akkor menj el diplomás ápolónak, azzal legalább ki tudsz menni külföldre. Én is most nagyon agyalok f*** mihez kezdjek....
2023. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!