Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy akarom-e ezt...

Nem tudom, hogy akarom-e ezt a sulit. Legyek népegészségügyi ellenőr? Tudom, hogy ezt helyettem nem döntheti el más, csak tanácsot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy már 22 éves vagyok és még mindig csak egy érettségim van...sajnos.:/

Hosszú lenne mindent leírni ,de most felvettek levelező oktatásra népegészségügyi ellenőrnek.Hogy miért ez?Ez maradt ,bár ez tudom,hogy eléggé gáz.Gondolkodom még a csecsemő és gyermekápoló képzésen ,viszont az "csak" egy okj.

Nem tudom ezt a nép.eg.ellenőrt... egyrészt ez hosszabb képzés is ,2 évvel,jó persze ez diploma ,tudom ,de nem tudom milyen munka ez ... megmondom őszintén,hogy én kalandvágyó ember vagyok,ez a munka meg ,hivatali meló lenne ,elég unalmas ,vagyis gondolom...

Nekem a nagy álmom a dokumentumfilm rendezés lett volna ,csak ilyen egyetemre menni ,meg nem tudom ...oda rajztudás kell.Az meg nekem nincsen.:(

Nem tudom mihez kezdjek ,és mindjárt be kell iratkoznom.Ha tényleg akarom.Nem akarom elcseszni megint a lehetőséget ,mert 19 éves korom óta ezt csinálom ,hogy nem tanulok tovább.Csak félek ,hogy rosszul döntök.Ez a csecsemő és gyermekápoló meg azért tetszene ,mert egyrészt szeretem a gyerekeket,másrészt talán ezzel utazhatnék jobban.

köszönöm előre is ,ha valaki ad tanácsot!

ja! azt elfelejtettem írni ,hogy it nép.eg.ügyön ráadásul kémia kell ,meg biokémia meg ilyenek ... :S ami nekem soha nem volt az erősségem.Jó nagy hülye vagyok ,hogy ezt választottam.


2013. aug. 27. 20:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!