Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kúltúrális Antropológia...

Kúltúrális Antropológia szakról tudnátok beszélni? Mit csinál pontosan és milyen terülteken dolgozik? Mert láttam, hogy valaki tanácsadó stb és nekem nem igazán ez jut eszembe

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felvi.hu itt reszletes leírást találsz.
2022. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Csak érdekelne olyan ember véleménye is aki tanulja ezt :)
2022. nov. 9. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Épp herkentyűburgert sütnek valamelyik gyorsétteremben.
2022. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kutatóintézetben molyolnak alig több mint GBM-ért....
2022. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uh értem. Ahogy néztem a “tanrendet” és tele van gyakorlattal nem tűnik túl konnyunek
2022. nov. 9. 13:49
 6/8 anonim válasza:

Idemásoltam egy régebbi bejegyzést:


Sikerült elhelyezkedni nekem is, mint ahogyan a többi általam ismert embernek is. Mindig vannak olyanok, aki elsütik a „büfészak”, meg „majd mosogatsz a mekiben” ócska lemezt. Szánalmasok, ennyire futja! Érvek nincsenek, tapasztalat nincsen, csak a valahol bemagolt duma. De ha megnézed a diplomás pályakövetési rendszer adatait akkor azt látod, hogy mindenki egy-két hónap álláskeresés után elhelyezkedik. Az országban nem százával képeznek kulturális antropológusokat, egy éveben csak pár ilyen diplomát adnak ki.


Az ME oktatása szerintem színvonalas, jók az oktatók. Szerintem ott mindenki minősített oktató, de ezt meg lehet nézni. Egy biztos, hogy egy rosszindulatúval sem találkoztam. Van angol nyelven is oktatás, oda külföldről is jönnek diákok. Még Ázsiából és Amerikából is.


Az egyetemváros egy külön világ, egy elkülönült helyen van egy nagy parkban. Olyan mint egy botanikus kert, sokféle fával, bokorral. Ha jól tudom, minden évben elnyeri az ország legszebb campusa díjat is. Van belső biztonsági szolgálat is, azok éjszaka is járőröznek. Van ott bolt, étterem, könyvtár, szórakozóhelyek, egyetemi élet. Már ezért az egyetemi életért érdemes oda menni. Budapesten rendszeresen szoktam félni, éjszaka, vagy rosszabb hírű helyeken, Miskolcon csak egyszer féltem, amikor medve szaladt át a villamossíneken.

2022. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Tele van c-typeokkal a miskolci egyetemváros szórakozóhelyeinek nagy része.
2022. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A gyakorlat vagy a terepmunka erdekelne még. Sokat kell elmenni messzebbre? Vagy hogyan működik?
2022. nov. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!