Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hasra edzeni?

Hogyan lehet hasra edzeni?

Figyelt kérdés
Engem nem nagyon érdekel most hogy fogyok-e vagy sem, az érdekelne hogy vannak-e olyan gyakorlatok amik nagyon hatásosak. Minnél kevesebb gyakorlat tipus több eredménnyel, van ilyen? Ja és csak erősíteni szeretnék, mikor kerestem ilyen gyakorlatokat egyfolytában csak a fogyást dobta be. A válaszokat előre is köszönöm

2022. nov. 20. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Értem amit mondasz. Nekem a szülés után volt gáz a hasam, ez direkt szülés után javasolt torna.

Kifejezetten a has feszesítésére megy rá,mert szülés után ez ugye sokszor gond.

Kímélő, nem ártalmas, de fárasztó, ne tévesszen meg.


[link]


Egyébként voltam gyógytornásznál, ő a planket javasolta nagyon erre a célra.

Azért ne csak planket csinálj, egy idő után fájni fog a vállad tőle.

2022. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, öhm...amugy én fiú vagyok, és az lenne a lényeg hogy megszeretném vastagítani a has izmomat, küzdősporthoz kellene egyébbként, és tudom hogy a fogalmazásom nem a legjobb szóval bocsi
2022. nov. 21. 17:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és majd kipróbálom a planket, hátha segít valamit
2022. nov. 21. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gond, nem csak az csinálhatja, akinek van méhe.

A fent linkelt csaj olyan tornát csinál, amit sérülésekkel is lehet csinálni.

A terhesség alatt sokaknak nyílik szét a hasizma, vagy kapnak sérvet, mert ugye ott az a nagy baba...

Na, mindegy.

A torna lényege, hogy behúzod a hasadat, amennyire tudod, ezzel máris feszíted, és úgy végzed a gyakorlatokat.

Ha nem húzod be, nem lesz értelme


Egyébként nagyon sokan, akik kockás hasra vágynak is plnaket csinálnak, meg palnk pozícióból kiiduló gyakorlatokat, oldalsó planket, stb..

2022. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a sport, mozgás, testépítés alkategóriában is érdemes megkérdezni
2022. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!