Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a furcsa hang?!

Mi lehet ez a furcsa hang?!

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja minden reggel mikor megyek dolgozni, a 61-es villamossal a Széll Kálmán térre begurulva, reggel 6 óra 10 perc körül a megállóban várakozás alatt végig hallok egy furcsa, hiéna vihogás szerű hangot. Biztos, hogy nem hallucinálok és nem a villamosból jön a hang és nem a villamoson van a hang, hanem a téren, mert csak addig hallom amíg ott állunk a megállóban és valahonnan a villamos környékéről! De hiába nézek körül amennyire tudok a villamosból, egyszerűen nem látok semmit és senkit, amiből/akiből ez a hang jöhetne! És mikor este megyek haza a munkából, akkor már nem hallom a Széll Kálmán téren azt a hangot, csak reggel!

Esetleg van rajtam kívül más is aki reggel 6 óra 10 perc körül jár a Széll Kálmán téren az 56, 56A, 59, 61-es villamosmegálló környékén és hallja ezt a hangot?

Mi lehet ez?

Már nagyon frusztrál, hogy nem tudom, hogy mi ez a hang és honnan jön!


Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. nov. 21. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Kérdezz meg egy random utast, hogy ő is hallja-e... És nem tudja-e, hogy mi ez...


Ha meg csak te hallod, akkor mégiscsak hallu...

2022. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Volt már ez a kérdés, az volt a válasz, hogy a villamosokat ellátó áramot előállító állomás hangjai.
2022. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Sokfelé hallani, az Örsnél az Árkád előtt is gyakorta tapasztalom.

Én olyan huhogósnak írtam le. Mintha egy nagy fémlemezt (mindegy miből van tk.) hirtelen, nagy lendülettel lefelé mozdítanál, és a légtömeg hangja, amit maga előtt tol, csak a szelet nem érzed. És sokszor egymás után.

Érzésem szerint az utastájékoztató hangszóróból jön.

2022. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell ezt a kérdést hetente feltenni?

Legalább akkor egy videót csinálj már róla!

2022. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én szintén a 61-es villamoson hallottam többször is valami hosszú recsegő hangot a hangszóróból. Az egyik fazon megszólalt: hogy lehet ennyit fingani? :DDD
2022. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#2 Akkor nem lehetne ezt a többi megállóban is hallani?

#4 Én ezt a kérdést most írtam ki először!

#5 Olvasd el újra a kérdést és előbb próbáld meg értelmezni légyszíves...

És ha ez a villamosok áramját előállító állomés hangja lenne, akkor korábban miért nem hallottam? Miért csak most, kb 1 hónapja és miért csak a Széll Kálmán téren és miért csak reggel?!

2022. nov. 23. 11:57
 7/10 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=T5gyi_fHL_c

Na ilyesmi vinnyogó hangokról beszélek, csak sokkal elnyújtottabbak és felváltva, hol mélyebbről megy föl, hol magasabbról le...

2022. nov. 23. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

#4 Én ezt a kérdést most írtam ki először!


Olvass vissza akkor, már sokszor megkérdezték.

Hogy a hiána nyalogassa a tökeidet! :D

2022. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na kérem. Megoldódott a kérdés. A szabadtéri mozgólépcsőből jön ez a hang.
2022. dec. 19. 14:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos a tarlós beletette a fakockát!
2022. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!