Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb emelt biológi...

Busman Laura Róza kérdése:

Melyik a legjobb emelt biológia és kémia online felkészítő tanfolyam?

Figyelt kérdés
A neten rengeteget találtam de egy kicsit tanácstalan vagyok melyiket is fizessem ki, az érdekelne, hogy valaki próbálta e, és bevált e neki? És melyik?

2022. dec. 2. 06:44
 1/3 anonim válasza:
100%

Én a Magisterhez járok emelt kémiára, arról tudok nyilatkozni. Nekem tetszik, pontosan azt tanuljuk, ami az emelt érettségihez kell. Nagyon érthetően magyaráz a tanár, pont úgy, hogy még az is megértse, aki esetleg nem tanult korábban kémiát. Viszont ez a felkészítő már elindult, erre nem tudsz jelentkezni.

De lehet, hogy indítanak majd január-február környékén is (tavaly legalábbis volt).


A biológiáról is jót hallottam onnan, ha indítanának még intenzív kurzust, akkor arra én is jelentkeznék 😀

2022. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először kezdésnek menj végig az Egis Sokszínű Kémia ingyenes kémiaelőkészítőjén és csináld meg a számolásos részt is.

Az elmélethez elég ennyi.

A level up-nak van egy fullos kémiai előkészítője és online, szóval nem kell bejárni, de vannak konzultációs alkalmak, ahol lehet kérdezni, a srácok írtó jófejek. Itt van lehetőség külön megvenni a számolásos kurzust, ami nekem sokat segített.

Ezenkívül ne vegyél 500 féle különböző könyvet, úgysem lesz időd végigmenni rajtuk. Koncentráltan kell csinálni. Mit akarsz? Átmenni az érettségin, nem végig oldani a Mozaikos feladatgyűjteményt.

Szóval összegezve:

1. Elmélet: Egis kurzusa

2. Számolások: level up számolásos kurzus (ez 60ezer most azt hiszem) + konzultációs alkalmaik.

3. Gyakorlás: az összes közép és emelt érettségi miután végeztél a fenti 2 kurzussal.

4. Ha már megoldottad az összes érettségit és lennének még kérdéseid, na akkor érdemes tanárhoz elmenni.

De ha csak így a vakvilágba bele, eljársz hozzá, hogy készítsen fel mindenre ő, na az szerintem elég drága és nem is annyira hatásos. Először ülj neki te, tanulj meg mindent nagyon jól, és ha már komplexen átlátod az anyagot, na akkor mehet a tanár.


Ugyanez a véleményem bioszból is. Az meg főleg egy seggelős tárgy. A genetikai részhez érdemes tanár segítségét igyénybe venni. A felkészüléshez nem tanfolyamot ajánlanék, hanem Nagy Etele biosz felkészítő témakörét és tematikus feladatgyűjteményét. Ez kifejezetten az érettségi kidolgozott témaköreire épít úgy ahogy azt ott kell tudni. Megint, ne állj neki 600 féle könyvet, kurzust használni. Legyen egy jó kiindulási alap, ha azt bebifláztad átrágtad magad az emelt érettségiken és MÉG van kérdésed keress fel egy magán tanárt vele.


Sok sikert.

2022. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bioszféra online kurzus bioszból!:) nagyon cuki tanár, óriási szaktudással
2023. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!