Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne a legmegfelelőbb...

Mi lenne a legmegfelelőbb döntés a karrieremmel?

Figyelt kérdés

Nagy konfliktusban vagyok magammal egy pár hónapja lassan, hogy mit is kezdjek az életemmel, jelenleg pénzügyön dolgozom kontrollerként és mellette csinálom a mesterképzést Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás szakon.


Viszont egyre jobban kezd bennem realizálódni, hogy nem szeretnék közgáz területen dolgozni és nem tudom, hogy a mestert befejezzem-e (most van az első félévem), sajnos munka és tanulás mellett nem sok más dologra marad időm.


Jobban érdekelnek az emberközpontú karrierek, ahol nem egésznap egy irodában ülök a gép előtt, ám jelenleg kontrollerként jól keresek és a jövőben várhatóan ez csak jobb lesz.



2022. dec. 7. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha úgy érzed elég volt, hagyd abba, és csinálj valami teljesen mást. Még az sem kell hogy a másik munka tetszen. Aztán ha már hiányzik visszamész, Ha meg nem hiányzik többé, akkor közben találtál vmi mást ami jobban érdekel
2022. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, úgyhogy tudom van még bőven időm, csak látom, hogy körülöttem mindenki már megtalálta azt amit csinálni szeretne.
2022. dec. 7. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Pfú micsoda gondok.... jól keresek, de brühühüűűűű. Szégyelld magad te nyámnyila! Csináld meg az msc-t!
2022. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon fiatal vagy még
2022. dec. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves, kérdező!


Tanulni, fejlődni sose késő, ahogy váltani se, ha úgy érzed.

Persze a mielőbb mindig jobb, de jobb későn, mint soha.


Azt is csinálhatod, hogy szünetelted a tanulást, dolgozol és a szabad idődben önismeretre fókuszálsz.

Ki vagy s mit is szeretnél igazán stb.


Én pl melóztam, utaztam, több kinti helyen dolgoztam, tapasztaltam s elmélkedtem rengeteget 20-24év között.


Egyik jelentős időszakom volt személyiségformálódásban, önismeretben.


Azt neked kell látni, tudni mi van, hogy érzed, mit akarsz stb. De neked is kell rájönnöd.


Az irodai munkától mindig is hátráltam, nekem pl az alkotás és változatosság kulcsfontosságot töltött és tölt is ki mai napig.


Te helyzeted, te dolgod s neked kell látni milyen opciókat tudsz megoldani, megteremteni.


A lényeg: merj lépni, ha mélyen úgy érzed.

Nem kell megrekedni, mint sok más ember.


Sokan bizony félnek vagy/és beletörődnek a helyzetükbe s minden kibúvó dolgot beképzelnek vagy megerősítenek magukban csak ne kelljen kockázatot vállalni, legyen a könnyebb út.


Nem mindig a könnyebb a jobb opció.


Elmélkedj milyen irányokba s hogyan tudnál lépni a cél érdekében. Persze a cél legyen meg előbb.


A 3-ashoz hasonló vulgáris személyekkel pedig ne foglalkozz.

Értelmes, egészséges és felnőttnek nevezett ember nem így viselkedik. Valami gondja lehet neki, amit rajtad tölt le ezesetben, ami pedig nem szép dolog.


Sok sikert és szabad idődben elmélkedj, informálódj, keresgélj lehetőségeket!^^

2022. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te nem tudod mi a vulgáris...

Én legalább adtam választ. Te meg letoltál egy oldalnyi szöveget amiben két szó konkrétum nincs. "Te tudod, te döntésed"... ez ám. a kócs duma! :D Kár volt koptatni a billentyűzetet.

Ha már amúgyis nekiálltál, akkor csináld meg a mestert! Jól mutat később a cv-ben. Gyűjtsd a tapasztalatot és a pénzt! 30 éves korodra összeszeded magad annyira anyagilag, hogy akár 1-2 évre is leállhatsz és átgondolhatod merre tovább, akkor még mindig nem lesz késő! Még akkor sem ha már lesz családod.


DE TE TUDOD, TE DOLGOD, TE DÖNTÉSED! :DDDDD

2022. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!