Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek aggódjak?

Szerintetek aggódjak?

Figyelt kérdés
December 7-én a címzett (FoxPost) átvette a csomagot, de a pénzemet még nem utalta az előbb említett cég, holott már december 9. van. Tudom, 3 munkanapot írnak az oldalon, de az előző pl. már másnap este megérkezett.

2022. dec. 9. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Aggódjál, persze, akkor sokkal gyorsabban dolgozik a Foxpost. Ha néha toppantasz is, akkor pláne.
2022. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjál. Anélkül nem tudta kivenni az automatából a csomagot, hogy ki ne fizette volna. Az átutalás meg természetes hogy késik kicsit ilyenkor, amikor csúcsra van járatva a rendszer.
2022. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, megválaszoltad a saját kérdésedet. Három munkanap. Nem vagy hülyegyerek, pontosan tudod, ez mit jelent.

Na már most.

Mondd meg őszintén (de tényleg!): szerinted, meglátásod szerint saját eddigi élettapasztalatod alapján milyen jellegű változásra számítasz a foxpost működésében a te aggódásod függvényében?

Elképzelhetőnek tartod-e, hogy amennyiben aggódni kezdesz, hamarabb érkezik meg a pénzed, vagy összekapják magukat az alkalmazottak vagy az számítógépek?

Aktuáűlis fizikai ismereteid alapján elképzelhetőnek tartod-e, hogy bármiben befolyásolja a dolgok alakulását a te idegállapotod?

Sőt! Ha esetleg valami baj van és tényleg elakadt a pénzed, ha felveszed az aggódó testhelyzetet és idegrendszered neuronjait kétségbe esett szellemi tudatállapot létrehozására serkented?

Na ugye.

Szóval a kérdésed valójában egyáltalán nem normális.

2022. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kérdésben leírtam, hogy az előző csomag utalása másnapra megérkezett. Ezért aggódok, mert most jelenleg több, mint kettő napja várok.

De tulajdonképpen nagyon örülök, hogy szombat reggel/délelőtt annyi dolgod van, hogy idejössz okoskodni, ahelyett, hogy normálisan válaszolnál, mindenféle gúny és sértés nélkül. Ha a második válaszadó meg tudta ezt tenni, szerintem te is.

De nyilván döngetni kell a melledet, hogy te milyen okos ember vagy.

Hasznosabban is telhetne a szombatod

2022. dec. 10. 10:05
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ezen a platformon olyan kérdést teszek fel, amilyet csak szeretnék.

Azt, hogy te gyere ide idegeskedni, okoskodni, flegmulni, senki nem kérte, senki nem tart pisztolyt a fejedhez. Ha nem tetszik, lépj tovább.

2022. dec. 10. 10:11
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Most erre mit is mondhatnék mást, mint hogy "Azt, hogy te gyere ide idegeskedni, okoskodni, flegmulni, senki nem kérte, senki nem tart pisztolyt a fejedhez. Ha nem tetszik, lépj tovább."


Szóval még mindig ott tartunk, hogy nem válaszoltál: szerinted mit változtat a dolgok állásán az, hogy te aggódsz?

2022. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Neked nem mindegy, aggódok-e vagy sem?
2022. dec. 10. 10:53
 8/12 A kérdező kommentje:

De nem ilyen embertől, és nem is ilyen stílusban vártam választ.

De hagyjuk is, menj inkább nézd meg mi lesz a szombati ebéd, ezt az időt töltsd inkább a szeretteiddel:D

2022. dec. 10. 11:10
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom, a kérdésedből nem derült ki, milyen embertől és milyen stílusban vársz választ, ahogy az sem, milyen választ vársz.

De most már elégítsd ki kérlek a kíváncsiságomat, utána megyek főzni: miért a mi véleményünktől tennéd függővé hogy aggódj-e, és milyen eredményt vársz az aggódástól?

2022. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerű: aggódjál, akkor nem ér csalódás.
2022. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!