Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Màst is hívogatnak erről a...

Màst is hívogatnak erről a szàmról +3618812689?

Figyelt kérdés
Àllítólag valami nyereményjàtékos dolog, de nem játszottam soha olyan nyereményjátékkal ahol telefonszàmot kell megadni, de mégis tudják. Hetek óta hívogat màr. Kénytelen voltam bekapcsolni a telefonszámblokkolót és a baràtaimon illetve a szüleimen kívül az összes hívàst elutasítja.
2022. dec. 12. 11:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
No
2022. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Én felvettem, elküldték a nyereményemet, azóta nem hivogatnak.
2022. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Miért nem tiltod a számot?

2022. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Blokkolja a telefonom a hívàst, de küld értesítést róla, hogy erről a számról kerestek. Kicsit már idegesítő, hogy hetek óta hívogatnak és pontban ugyan abban az időben 10:21perckor.
2022. dec. 12. 11:33
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es csak hogy én nem vettem részt semmi nyereményjàtékon soha így nem is nyerhettem semmit sem.
2022. dec. 12. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az értesítést.
2022. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lucifer-666 ***** válasza:
Küldd el kva anyjába a csalót.
2022. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7/8 Tàn te vagy aki hívogat?


Egyébként meg azért nem veszem fel, mert rohadtul nem érdekel, árverés az egész.


A számom azt se tudom, honnan van neki meg, mert én nem játszottam semmivel sőt a telefonszámom sem adom meg sehol kivéve hivatalos hely, de neten soha.



8/8

Egyszer már elküldtem egy biztosítót melegebb éghajlatra , nem hatotta meg őket úgyanúgy hívogattak, de azt is meguntam amikor màr 6-jára hívott fel 1 napon belül már megfenyegettem hogy ha nem törlik a szàmom megyek a rendőrségre és feljelentem a céget zaklatàs miatt és làss csodát azóta nem hívtak attól a cégtől , de ennek már vagy 8 éve kb. De a legjobb az, hogy a telefonelőfizetés nem az én nevemen van, de mégis tudják, hogy hívnak, de honnan?!

2022. dec. 12. 14:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyereményjáték vagy sem, én kategorikusan nem fogadok ismeretlen számról vagy azonosíthatatlan hívásokat. Működik!

-Mehet az összes szélhámos, ahová gondolom! :D

2022. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megint hívtak, de azt nem tudom, hogy hónapok óta nem veszem fel nekik a telefont, mert automatikusan elutasítja a telefonom a hívàsokat(kivéve azokat akiket engedélyeztem) akkor minek hív, ha egyszer látja, hogy teszek rà? Ismerősöm szerint zaklatás miatt fel lehet jelenteni. Szerintetek ezért bemenjek a rendőrségre feljelentést tenni?
2023. jan. 5. 12:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!