Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fajdalmas egy nostril...

Mennyire fajdalmas egy nostril piercing?

Figyelt kérdés
Egy tragus piercingem van, a szuras eleg kellemetlen volt szamomra. Nem feltem a tragus szurastol, de amikor atszurtak azt hittem leszedulok a szekrol. Egy ful piercinghez kepest mennyire fajdalmas?

2022. dec. 13. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod magad elcsúgítani ilyennel?
2022. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, hogy ezzel elcsunyítjak magukat az emberek. Szimplan szeretem az ekszereket. Fulemben ot luk van.(tobbet nem szeretnek) osztalytarsamnak is lattam lett szurva orr pc, ws meg jobban meg is tetszett. Nem goth stilusom van, elegansan szoktam oltozkodni, szerintem ez belefer. Tetovalasaim sincsenek. Egy pc meg nem maradando, ha ugy dontok kiveszem, es mar nyoma sincs. 17 vagyok
2022. dec. 14. 10:31
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Egyaltalan nem veszes. Az elejet nem is erzed,az orrod belso reszeben van egy vekony hartyaresz,ami azert kellemetlen ha atmegy rajta a tu,de csak addig lesz a kellemetlen erzes,amig az ekszert bele nem tette. Tu fobias vendegem 2x kibirta,akkor tuti neked is menni fog.😇 Csak jol nezd meg hol szuratod.


Udv: 1 piercinges


Legyen szep napod❣️

2022. dec. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2022. dec. 19. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!