Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakivel volt már ilyen? Mit...

Valakivel volt már ilyen? Mit tegyek? Vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, 180cm nagydarab + még a téli kabátom miatt is 2x akkorának nézek ki. Tegnap leszálltam a buszról és elindultam hazafele, eddig minden rendben volt. Megláttam hogy egy 9.-es vagy 10.es lány sétál előttem, és már a busz utáni első kanyarban hátranézett,

itt már gondoltam hogy engem figyel hirtelen gyorsított a tempón (így ment kicsit gyorsabban mint én) pedig nem mentem lassan nagyon hideg volt tegnap este és haza akartam érni.

Nem nagyon foglalkoztam vele, még kicsit örültem is hogy óvatos az idegenekkel, amikor már a 3. kanyart is ugyan abba az irányba tette amerre én lakom neki állt szaladni, és egy kis "sikátor" szerűség végén eltűnt, itt már zavart hogy valaki miattam retteg. Gondolkoztam hogy szerdánként kerülő úton megyek haza, vagy veszek egy kisebb kabátot hogy ne féljen szegény. Így kívülről lehet hogy viccesnek tűnik de én hihetetlenül sajnálom, milyen terrort élhetett át tegnap este hogy futásra kényszerült? Szeretnék ezen változtatni hogy ne kelljen átélnie többször szegénynek.


Ha esetleg rá találtál a kérdésemre, és te sétáltál el a templom, az iskola és te futottál el tegnap este a fagyizó melletti kis utcában, akkor kérlek ne haragudj nem állt szándékomban megijeszteni, én csak hazafele tartottam.



2022. dec. 15. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendes srác van, ismeretlenül is kapsz egy nagy ölelést.

Fiatal lányként vannak az embernek ilyen félelmei, sokszor indokolatlanul is, ne hibáztasd magad érte, nem is tudja az ember megmagyarázni magának mikor és miért félősebb, máskor meg nem.

Nagy valószínűség szerint ez inkább szólt a lány belső lelki állapotáról, mint rólad.

48N

2022. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik városban történt? És a lány milyen magas volt?
2022. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

Nagyon rendes srácnak tűnsz, de én is félek még nappal is egyedül utcán lenni (nem egyszer lehetett hallani hogy a környéken fényes nappal vertek le valakit és vitték el) nemhogy este.


Mikor nagyritkán este kell hazajöjjek a munkahelyemről én is félek, volt már hogy mellettem egy autós lelassított és beszélt hozzám, így én is futva jöttem haza.

Fenyőfák mellett sem szeretek elmenni este, kitudja lehet valaki el van bújva benne, arra várva hogy majd arra sétál valaki egyedül.

Az elhagyott romos épületeket szintén utálom, nem részletezem miért, önmagáért beszél.

Nőként tényleg félelmetes egyedül bóklászni, mert vannak olyan barmok akik úgy veszik, hogy miattuk vagyunk egyedül kint, és joguk van hozzánk érni.

2022. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
09:32 Szia Adonyban történt, fogalmam sincs hogy milyen magas volt.
2022. dec. 15. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lassíts egy kicsit, vagy állj meg rövid időre.
2022. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!