Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakivel kényszerből...

Ha valakivel kényszerből szakítunk bizonyos okok miatt, és erőből próbálunk nem foglalkozni vele az idővel sikerülni fog?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erővel érzelmet irányítani nem lehet, minél erősebben igyekszem bent tartani a bezárt ajtókat azon annál hangosabban dörömbölnek majd a gondolatok amiket nem kívánsz. El kell fogadnod, hogy az életed része volt, azt is hogy sjanos így alakult, és azt is hogy ez most átmenetileg fáj, békében lenn iezzel, és nem küzdeni ellene mert az szélmalom harc. Igyekezhetsz sok plusz jó dolgot és elfoglaltságot bevinni az életedbe amik új embereket és örömforrásokat hoznak, az segíthet.
2019. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem lehet...én tudom. Belebetegedtem :):):)
2019. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem bukkan fel az életedben újból és újból,akkor idővel tovább lehet lépni. A túlélésre vagyunk programozva,csak megfelelő körülmény kell hozzá. Ha folyamatosan tépkedsz egy sebet,az nem tud begyógyulni. Ha békén hagyod,magától elmúlik és jobb esetben csak egy kis heg marad
2019. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha elmyomod is foglalkozol vele, tehát fenntartod. Lásd hogy egy gondolat a múltból. Mâr nincs. Egy semmi, de te mégis a jelenbe hozod, és energiát adsz neki. Engedd vissza oda ahonnan jött, és meg fog szűnni..
2019. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, te mit nevezel sikernek?
2019. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia! Mi az, hogy kényszerből? Egy életed van. Élj úgy, ahogyan élni szeretnél. Ne hagyd, hogy mások befolyásolják az életed. Ha jól értem a kényszer alatt valami külső kényszert értesz. Ne hagyd, hogy mások döntsék el helyetted, hogy mi a jó neked és akkor nem kell ilyen nevetséges dolgokat tenned. Idővel rá fogsz te is jönni, hogy csak te tudod mi a jó neked, szóval élj úgy, ahogyan élni szeretnél és ne foglalkozz másokkal.
2019. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pl:a korkülönbség. A párom meg van győződve,hogy a későbbiekben csak nekem lenne rossz,nem lenne közös gyermek, megakar kímélni attól,hogy öregen,betegen lássam stb.. Logikus,laikus külső szemlélőként ezek igaz,valós okok.
2019. dec. 22. 07:34
 8/11 Dávid849 válasza:
Szia. Nos én szakítottam egy lánnyal mivel megtudtam, hogy azelőtt nemsokkal képeket küldözgetett több tíz fiuknak és utánna is bódítgatta őket. A lányt nagyon szerettem viszont nem akartam hogy kihasználjon engem és azt, hogy törődök vele ezért szakítottam vele. Eleinte folyton pörgött az agyam , azon gondolkoztam, hogy hol szúrhattam el de utánna elhatároztam, hogy nemhagyom hogy ez felemésszen. Elkezdtem célokat kitüzni magamnak (legjobb tanuló lenni az osztályban, 1 hét alatt kiolvasni 2 könyvet, edzettem) és ezek lekötöttek, nem tudtam sokat gondolni így a lányra és egy idő után az érzelmeim maguktól elmúltak iránta teljesen. Remélem segítettem!
2020. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as!

De még ti nagyon fiatalok vagytok.. a legtöbb fiatal komolytalan még, lázadó.

Nem is szükséges tizen,huszon éves korban még párkapcsolat úgy gondolom.

De én már 35 vagyok.

2020. jan. 5. 03:44
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem is szükséges tizen,huszon éves korban még párkapcsolat úgy gondolom."

Rosszul gondolod.

De neked 35 évesen miért kell párkapcsolat?

Nem kellene megvárni, amíg komoly 85-90 éves leszel?

2020. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!