Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit egyek hogy ne üssön be...

Mit egyek hogy ne üssön be annyira az alkohol?

Figyelt kérdés
2022. dec. 15. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk igyál kevesebbet.
2022. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kajáljál piálás elött/alatt
2022. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne igyal, es ennyi.
2022. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nehéz zsírosabb kaják jók ilyenkor. De gyakorlatila az üres kifli is jobb annál mintha teljesen éhgyomorra innál.

Illetve igyál vizet is piálás közben, az sokat segít abban hogy józanabb maradj, ne legyél (annyira) másnapos, ne legyél dehidatált, stb.

Persze csak úgy igyál vizet, hogy a többiek ne lássák, mert megvernek! :DD

2022. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4-es mondja. Illetve ne keverd, csak 1 maximum 2 félét igyál.
2022. dec. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pont az a leényeg, hogy beüssön. különben minek iszol?
2022. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lényegében mindegy, hogy milyen szeszes italt iszol, ha "nem tudsz megülni a hátsódon"!

Enni kell, nyilvánvaló!

Ha túl eszed magad, lesz mit kihánynod, ha nem eszel, durvább lesz a végkifejlete a kúrának!

Ha rendszeresen és - "csipegetve", - kicsi adagokat eszel, akkor előrébb leszel, de ez mind kevés, ha mértéktelenül, mindent összekeverve és a tartózkodás helyét váltogatva iszol.

A tartózkodás helyének folyamatos változtatása sokkal jobban számít, mint sokan gondolnátok!

Ha szabad levegőn sikerül lerészegedni, akkor maradj kint a szabad levegőn addig, amíg nagyjából ki nem józanodsz, mert amikor bemész a zárt helységbe, szó szerint le fog taglózni a változás!

Fordítva is igaz!

Ha egy zárt térben, lakásban sikerül a lerészegedés művelete, akkor ki nem menj a levegőre addig, amíg biztonságos szintre nem józanodtál, mert kint a szabad ég alatt még durvább élmények érhetnek, mint az előző gondolatban vázolt esetben!

Sokat segít az is, ha minőségi szeszt fogyasztasz és nem öntözöl össze mindent a beleidbe!


1983-1995-ig fogyasztottam alkoholt.

Mindent megittam, ami kereskedelmi forgalomban volt kapható és ártott.

Sokszor kerültem kellemetlen helyzetbe a fenti szabályok be nem tartása miatt, míg nem 1995-ben - sokadik kísérletre - sikerült saját akaraterőmből abbahagyni az alkoholizmust. S bár 27 éve nem iszom, elhihetitek, hogy használható tapasztalatokat gyűjtöttem a témakörben - elsősorban a saját káromon!

2022. dec. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 A hidegből melegbe bemenést értem, hogy úgy jobban megüt, de az ellenkezőjét még nem tapasztaltam, sőt, a friss levegő csak segített rajtam(persze nem a négykézlábas állapotra gondolok).
2022. dec. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
- Egyél ivás előtt zsírosat és sokat. - Az alkohol mellé felesenként igyál 2-3dl vizet. - Az este folyamán csak töményebbet igyál, hígabbat már soha, mert abban már nem érzed az alkoholt. - Ne keverd a piákat. - Ne igyál szénsavasat. - Ne igyál töményet (vagy csak azt igyál). - Ne igyál cukros tömény piákat. - Tudd, ismerd a határaidat.
2023. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!