Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az unokatestv...

Szerelmes vagyok az unokatestvérembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt nőttünk fel. Úgy neveltek minket mint a testvéreket. De egy ideje többet érzek iránta. Sokszor gondoltam már rá, hogy milyen lenne ha mi ketten együtt lennénk. Félek neki elmondani, hiszen az unokatestvérem valamint félek, hogy a szüleim és az ő szülei mit szólnának hozzá. Szerintetek mit tegyek?

2022. dec. 16. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd. Amikor kanos az ember, akkor ködös a gondolkodása, de a családi békét ne háborgasd.
2022. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A másik fél érzelmeiről nem írtál, és ha kölcsönös a vonzalom, akkor is kérdés, hogy vállaljátok-e a rokonság hozzáállását a nem szokásos esethez.

Akár törvényesen össze is házasodhattok, semmiféle külön eljárás nem kell hozzá; ugyanúgy, mint bármilyen teljesen idegenek.

2022. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
KYS
2022. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:

Ülj le vele beszélgetni.

A többi utána kiderül.

2022. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül fogja kinőni.

Én is az unokahúgommal együtt nőttem fel.

Mint később megtudtam gyerekként,kamaszként végig szerelmes volt belém.

Most már nagyon ritkán futunk össze,de most is úgy tudd rám nézni,hogy a hideg is kiráz attól.


A másik pedig hogy a pasi akivel van,hát eléggé hasonlít rám.A szeme, a haja,az arca,a szakálla a testalkata,de még a hangja is hasonló az enyémhez.


Egyszer volt ilyen családi összejövetel,bemutatott a pasijának,hát kínosan nevettünk ezen,hogy mennyire hasonlítunk egymásra.

2023. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!