Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szedi össze a baleseteknél...

Ki szedi össze a baleseteknél az emberi maradványokat? (mentős? Tűzoltó? Rendőr?)

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 14:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó Te bizonyára tűzoltó vagy, hogy ennyire tudod. Felvilágosítalak egy hangyányit, ha kint van a tűzoltóság helyszínen, minden esetben ők kanalazzák össze a tetemet.

A rendőr mossa kezeit, ő csak felügyel.

A mentős mossa kezeit, ő élő emberhez jött.

A hullaszállító mit mond? Gyerekek húzzátok egy kupacba és akkor viszem.

2011. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
72%

Minden balesetnél a tűzoltó szedi ki a sérültet/halottat!

Mindkét bátyám tűzoltó;)

2011. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-28 18:59

Te nehogy már nekem magyarázz itt...több ilyen easethez vonultam mint te kisfiam.Mi vagy te ?Fogadjunk hogy szociálismunkás hallgató vagy és legalább 19 éves?Hogy merészelsz leszólni?

2011. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%

Mi az, hogy "te kisfiam"?! Először is 24 éves felnőtt nő vagyok, másodszor pedig nem homokoztunk együtt, hogy ilyen hangnemben írjál nekem bármit is. Látom udvariasságot sem tanultál, mert ha megszólítunk valakit - jelen esetben gondolok itt a "te" névmásra - nagy betűvel illik írni....

Harmadszor pedig a férjem tűzoltó!

Üdv!

2011. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%
Utóiratként, pedig mit gondolsz a metróból ki szedi össze a testrészeket egy gázolás során?? Ha életben marad az áldozat, a mentősök akkor sem mennek le hozzá! Azután kap ellátást, hogy a tűzoltók (és nem tüzesek, mert ilyet mondassz egynek és két lila folttal a szemed alatt mész haza) kiemelték a sínek közül. Kivételt képez ez alól a doktor szolgálat..
2011. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

Attól mert a férjed vízpocsékoló,attól már te is értesz hozzá :) ??? Ezzel a stílussal a való világban biztosan arattál volna ;)

kíváncsi lennék ha már a kioktatásnál tartunk,akkor neked milyen végzettséged van az enyémhez képest.

Tehát mégegyszer:attól hogy az apukád,az anyukád vagy a férjed vgy a gyereked tüzes,attól még NEKED gőzöd sincsen arról hogy mi van egy kárhelyen.ÉN vonulok,te NEM érted a különbséget hamutipróné :) ???

2011. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
37%

Hát Te sem panaszkodhatsz..

Nekem milyen végzettségem van? Nyugodj meg, a Te 8 általánosodat bőven überelem! ;) Ilyen helyesírással, modorral, és intelligencia hányadossal több kötve hiszem, hogy lenne neked...

Hát persze, Te aztán bőven bele látsz az életünkbe, hogy mit és hogyan beszélünk meg. És valószínűleg van fogalmad a munkámról is.

Hova vonultál Te szerencsétlen?! Maximum a kocsmából haza, anyád szoknyája alá.

Szánalmas gyökér ;)

2011. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%

Milyen közönséges nő vagy úristen...nem irígylem a férjedet..

Amúgy ha már a helyesíráson lovagolsz,akkor olvasd vissza a saját macskakaparásodat,mert az is tele van hibával...

Te nagy tapasztalatú 25 éves kamaszgyerek..... még ha TE vonulnál káresethez,akkor SEM lenne fogalmad róla,hiszen akkor is csak pár éve csinálnád...de még ezt sem mondhatod el,hiszen még csak vonulni sem te vonulsz hanem valaki (állítólag) a családodban...akkor meg miről beszélgetünk kislány?

Nőjj fel és ahelyett hogy sértegetsz másokat a nyeretlen,tapasztalatlan arrogáns stílusoddal inkább maradj szépen csendben.MI-rendőr-mentő-tűzololtó- egymás bajtársai vagyunk,vállvetve dolgozó nap nap után az emberekért,nem hiszem hogy egy 25 éves csitrinek van joga rólunk/nekünk zagyvaságokat beszélni.Maradj csendben.

2011. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18%

Azért milyen érdekes, hogy mi válaszadók egybehangzóan állítjuk a válaszod ellentetjét. Holott ELMONDÁSOD SZERINT Te vagy rendvédelmis...Eddig egy érdemben elfogadható hozzászólásod nem volt.. Ezt mondjuk mutatja a válaszaid százalék értékelése is... Te mondod nekem, hogy nőjjek fel, ugyan... Eleve undorító módon beszélsz egy nővel függetlenül attól, hogy Te kezdtél tiszteletlenül beszélni másokkal... A hozzászólásaid alapján meg sem közelíted az életkoromat.

Én nem is értem, hogy mehetsz át "rendvédelmis" létedre pszichológián... Nem véletlenül utálják Magyarországon az egyenruhásokat, mert az ilyen utolsó alpári emberek csökkentik a színvonalat...

Képzeld van jogom beszélni, azt, amit akarok... Szabad országban élünk, jogom van a véleményem kinyilvánítására. Szánalmas dolog részedről és csak téged minősít visszadobálni helyesírással. Nap, mint nap szükségem van rá, úgyhogy ezt csúnyán buktad.

Ez volt az utolsó hozzászólásom, nem kívánok lealacsonyodni a szintedre. Az ilyen emberek, mint Te harcolják ki azt, hogy ne bízzanak bennetek az emberek és utáljanak.

Nah üdv.

2011. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%
Hé Uram, fékezze magát!
2013. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!