Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen emberek?

Miért vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal csaj ismerősöm neki semmi pénz nem sok.Anno nem vették fel ahova szerettet volna menni így megcsinálta az érettségit aztán szarik az egészbe bele,közben csinált egy kereskedelmi gyorstalpalót,hogy az anyja boltjában tudjon dolgozni de a munka erős fogalom arra amit ott csinált inkább lébecolt néha pakolgatott,dézsmálta a cuccokat meg szinte egész nap a telefont nyomkodta.Az anyja meg azt mondta míg induló a bolt nem fizetést kap hanem vesz neki ezt azt meg ugye otthon él aztán kapott drága iphone telefont meg 650EFt-os laptopot.Egy ideig el volt a boltban akkor is a drága cuccokat vásárolgatta több tízezres kabátok,cipők,ruhák,stb... azt mondta nem drágák ezek na de ugye nagyon saját pénze nem volt.Aztán össze jött egy lóvés csávóval ott is több százeres ruhákat vásárolgattak egész nap lógtakl a levegőbe minden is volt,aztán össze veszett a csávóval haza ment ismét most megint tiszta laza felmérgeli a drága laptop ő kivágja a picsába azt a szart meg stb..Na de a lényeg Nekem a kis pénz is pénz pl 70EFt ami most sajnos kiadás lett hirtelen erre ő azt mondta ugyan már nem sok a 70EFt erre én azt mondtam,hogy nem tudod értékelni a pénzt erre ő de tudom.Most én vagyok a hülye vagy nem tudom de én úgy látom ő szarik bele mindenbe mindenre azt mondja ez nem drága vagy nem sok viszont mivel nem a saját pénzét költi általában azt sem tudja mi értéke van a pénznek és amire ő azt mondja nem vészes azért másnak pl jól jön vagy nem kevés.

2022. dec. 27. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem egészen vágom, hogy mi itt a kérdés.

Találkoztál ilyen emberrel, elmesélted a sztorit, tehát akkor nyilván vannak ilyen emberek, hiszen valószínűleg nem egy ufo.


Nyilván nem is ő az egyetlen a több mint hétmilliárdból.

2022. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mért élősködő p*csák voltak, vannak és mindig is lesznek. Kerüld az ilyeneket messziről.
2022. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember észhez térésére csak akkor nyílik esély, amikor eltávozik az árnyékvilágból a hermetikus védőburkának tulajdonosa. Ne félj! Amint neki kell majd megkeresnie csak az első saját telefonra valót is, magába fog szállni - remélhetőleg! Ha nem, akkor pedig az utcán végzi!
2022. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Úgy hallottam, Amszterdamban elég jól lehet keresni.😂😂
2022. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3/


Hát elméletileg jövőre megy külföldre dolgozni,csak kérdés ezzel a mostani szorgalmával meddig fogja bírni és ugye ott egyedül lesz,igaz ha olyan helyre megy szállás kaja lesz annyival könnyebb de a munkát akkor is el kell végezni.Meg mivel nő lehet később ha szerez egy gazdag fickót akkor meg lesz oldva minden anyagi dolog.

2022. dec. 27. 18:13
 6/8 A kérdező kommentje:

4/


Az üveges bódékra gondolsz pl? 🙂

2022. dec. 27. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan.😉
2022. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged az a lány. Az anyja három ember helyett is dolgozik. Elvan kényeztetve. Az anyja biztos nagyon szereti. Ha lenne neked is ilyen anyád te sem dolgoznál.
2022. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!