Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki bevállalna egy ilyen...

Valaki bevállalna egy ilyen életet? Milliárdos, hölgy helyett? Bele keveredtem?

Figyelt kérdés

Hogyan is kezdejem! Nem érdekel, hogy igaznak hiszitek vagy sem, viszont muszáj vagyok kiadni magamból, mert Bele keveredtem valami nagy dologba, amit névvel kizárt, hogy bárhol is közzétegyek, vagy családtaggal meg beszéljem. Van egy védett milliárdos, 21 éves hölgy, szőkehajú, kék szemű, vékony/közepesebb testalkatú, pont mint én. És nagyon hasonlítunk. Ez miatt keveredtem bele ebbe a dologba. Ez a hölgy Német-Magyar. Elég befolyássos az apja és rengeteg helyen kell megjelennie a hölgynek így megkerestek és állast kínáltak nekem, az állás lényege, hogy olyan helyekre amelyekre ő nem tud, vagy nem akar elmenni, helyette engem küldenének. De arra a napra, ugyan úgy védett autót, személyzetet, pénzt mindent biztosítanak. Egy ilyen egy napos megjelenésért 20.000 ezer eurót kínáltak fel. Aztán bele mentem 1 nap elmentem egy gálára és minden rendben ment, Mosolyogtam, beszélgettem stb... "Dublőr lettem". Aztán kifizettek és így tovább. 5 évre akarnak szerződtetni és mindent meg kell tanulnom a hölgyről. Havi 7-8 alkalommal kéne megjelennem ami 20.000-50.000 ezer euró/alkalom, óraszámtól függ. De bele gondoltam az érem másik oldalába, mi történik abban az esetben, ha az apjának elcsúszik egy üzlete amiről én nem is tudok, vagy bármi, és elkezdenek rám vadászni? Vagy valaki meg akarja ölni? Gondolom én nem véletlenül jár testőrséggel! Engem kértek meg, hogy szerezzek egy hozzám hasonló hölgyet, mert szükség lenne még egy dublőrre! 100.000 eurót kínáltak fel érte. De hogyan szerezzek? Tudom, hogy ez egy óriási lehetőség, viszont ha lenne alkalmam szívesen átadnám másnak. Szerintetek bele vágjak, vagy itt valami nagyon bűzlik? Mi van abba az esetbe ha például teherbe esek? Kirúgnak? És ha például egy gálán elesek? Vagy lejáratom? Kinyírnak?


A kamu a sztori kommentekre nem vagyok kíváncsi.


Ti bele mennétek egy ilyenbe?



2022. dec. 27. 17:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha szeretsz veszélyesen élni,vágj belle.
2022. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
*Bele
2022. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

A pénzt nem a semmire adják, ellenértéke van.

Viszont így nem munkával keresed a pénzed, hanem a kockázat átvállalásával.

Gondod meg, hogy neked ez így megéri-e.

Végül is a munkába is belehalhatsz, vagy belerokkanhatsz, elüt egy autó, stb.

Így meg nem kell sokat dolgoznod.

Viszont, ha esetleg neki lesz valami baja, akkor nem lesz több pénz!

Akkor kezdesz majd állást keresni?

Hogyan?

2022. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Milyen filmet néztél, Pistike?
2022. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez attól függ, hogy megéri e kockáztatni az életed. Összességében jól hangzik, de nem semmiért fizetnek ennyit. Amúgy, ha igaz, azt hiszem én is megpróbálnám, ha ilyen lehetőségem lenne.
2022. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Ez a "Nincs kettő négy nélkül" c. film, csak kicsit átírva. Hiába írod, hogy nem kamu, attól még az.
2022. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
#6 Köszönöm.
2022. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

Fogyó eszköz ott a dublőr? Nem azért találtak meg téged és nem azért kell a következőt is bebiztosítani, mert arrafelé gyorsan hullanak a szőke, kék szemű, vékony nők? Ez annak fényében is aggasztó vagy bizarr, hogy mostanában sorra esnek ki az orosz milliárdosok az ablakokból, minden hétre jut egy eset. Putler keze pedig a világon bárhová elér, lásd a novicsokos mérgezéseket (Szkripal és lánya, Navalnij). Akinek pedig már a nyilvános szerepléséhez is dublőr kell, ott olyan szintű az életveszély kockázata, hogy nem hagyhatja el a védett helyét.

Amúgy kreatív kérdés volt, csak úgy fantáziálgatni a témában. Ha igaz lenne, ki sem írhatnál ilyen infót a netre, amiben megközelítő személyleírást adsz valakiről, akit a legnagyobb titokban kellene tartani.

2022. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
4%
Jajj, Putler kapitány megérkezett.
2022. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

3


Köszönöm válaszod!


Igen ebbe már én is bele gondoltam.


Van egy pici egyéni vállalkozásom amit mellette "csinálgatok"! Igaz nem termel sokat, épp, hogy meglehet élni belőle (havi 220.000ft-300.000ft nettó) Viszont ezt mindenképp megtartom, és megpróbálom fejleszteni, lépésről lépésre.


Szerintem anyagilag biztosan nagy lendületet adna az életemnek.


Kockázat viszont valóban magas.

2022. dec. 27. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!