Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetem melletti munka,...

Egyetem melletti munka, szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez az első fél évem az egyetemen, tehát az első vizsga időszakom is. Dolgozok egy kávézóban amit nagyon szeretek, de most vizsga időszak alatt nem tudnék menni szerintem egyszer sem. A főnököm nagyon kedves és 1 hónappal ezelőtt azt mondta, hogy megérti. Most meg megkért, hogy menjek be kétszer is. Nem ismerem még a határaimat az egyetemi tanulásban, nincs tapasztalatom sem. Most ezt hogy mondjam hogy nem tudom menni? Vagy mennem kéne?

2023. jan. 7. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Leszel a sugarbabym?
2023. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tanulás fontosabb.
2023. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van én is tudom és mások is mondták. De szeretnék kis pénzt is keresni egyetem mellett.
2023. jan. 10. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Hova jársz kérdező ? Én orvosis vagyok, itt esélytelen dolgozni az egyetem alatt.

Most koncentrálj a tanulásra , az az első .

2023. jan. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam vizsgaidőszakban, de nekem mondjuk egy k*csög volt a főnökasszony, akit nem nagyon érdekelt, kinek milyen kötelezettsége volt a munka mellett. Így heti négy nap átlagban sok volt, de ha normálisan tudtam volna konzultálni vele, akkor egy vagy két nap munka nem lett volna gázos.

Szerintem az a fontos, hogy vizsga előtti utolsó két napban ne melózz már, mert akkor még érdemes megtolni a tanulást, meg rendesen kipihenni magad.

2023. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Ha elhanyagolod a tanulást pár 10e ft miatt, akkor többe fog kerülni hosszú távon a csúszás, UV, TUF, és esetleg majd a BSc-s 4-es diplomáddal nehezebben kerülsz be MSc-re oda, ahova szeretnél. A tanulás hosszú távú befektetés, akkor dolgozz mellette, ha abból több kellemetlenséged származna, mintha dolgozná.
2023. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!