Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merre tudnék tovább?

Merre tudnék tovább?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem,sokat töprengek hogy hova is tudnék tovább menni,egyetemre,főiskolára sajnos nem tudok mivel a tanulmányi átlagom nem felel meg. De nézegettem munkákat de sok helyre kell a munkai tapasztalat. Tanulni semmiképp sem szeretnék már, valamilyen tanfolyamra esetleg,olyan helyzetben élünk hogy nekem szükségem van már a jövedelemre. De fogalmam sincs mi lehetne az,egyedül amit úgy szeretnék az a kordinátor illetve adminisztrációs munka,viszont nem tudom ahoz milyen végzettség kell általában?
2023. jan. 8. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj katonának.

Lehet jelentkezni altiszti képzésre is, ott lehet szakosodni pl. lövész, híradó stb.

2023. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

adminisztrációs, kisebb irodai munkákra tudsz menni érettségivel.

kisebbik tesóm is felcsapott irodistának. Otthonról tolja a melót vagy éppen ahol van pl barátokkal. Csak net, telefon, laptop kell.


Nem egy nagy karrier, de el van belőle.


Simán lehet mellette tanulni.


Kérdés az: mi a célod, van-e célod?


Tanulni pedig mindig kell más-más formában az életben, az visz előre.


Van-e hobbid vagy bármi, ami érdekel? Netán abban a magad módján fejlődni, tanulni és karriert építeni.


Mert az ilyen kis irodai munkákkal tanulás nélkül csak stagnálni lehet.

Arra pl jó, hogy mellette valamit elkezdj és idővel felépíts.

2023. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!