Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hazudják hogy a bosszú...

Miért hazudják hogy a bosszú nem jó?

Figyelt kérdés
Sok sorozat vagy filmben megjelenik évek óta hogy "a bosszú nem jó" meg stb... pedig szerintem semmi baj sincs a bosszúval, a legnagyobb igazság szolgáltatás! Miért kell azt hazudni a sorozatokban meg filmekben meg mesékben meg mindenben hogy rossz?

2023. jan. 10. 07:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Hogy lehet valaki annyira ostoba, szűklátókörű és életképtelen, hogy elhisz bármit amit a filmekben lát / hall?
2023. jan. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 szvicsi ***** válasza:
91%
Attól függ, hogy mi a sérelem tárgya. A bosszúnál sokkal jobb ha elfelejti az ember és tudomást sem vesz róla soha többet. Igaz nem felejti el soha, de a mindennapokban túl lehet rajta lépni.
2023. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
A bosszú nagyon is jó. Én szeretem tönkretenni az életét azoknak, akik köcsögösködnek velem. Nincs szebb annál, mint amikor hajnali kettőkor arra riad a nagypofájú tesitanár, aki felpofozta az unokaöcsédet, hogy símaszkos férfiak állnak az ágya körül baseball-ütőkkel. Eleinte arcoskodik, aztán nyöszörög, hogy ne bántsuk. A rendőrség meg nem tud min elindulni, mert a vén gyökér a fél iskolát végigpüfölte, csak eddig senki sem mert tenni semmit. El is ment nyugdíjba, meg le is százalékolták, mert az egyik térde különösen sok szeretetet kapott. Rég volt ez, lassan harminc éve, de még mindig nagyon kedves emlék.
2023. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

3. Én ilyet "apukámnak" adnék, de nincs ember aki "megveregesse" a vállát azért amit tett velem.. :)


Ezért én a karmában bízom!

2023. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
4-es, akkor hozzáteszen, hogy egyszer elkaptunk egy vadászt is, aki szeretett kutyákat agyonlőni. Azóta nincs se térdkalácsa, se könyöke. Az akkus fúrót azóta is használom.
2023. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

5. Ilyen szinten jó az igazságszolgáltatás, kellene ide is egy "Arrow". :)


Nem tudom ismered-e a sorozatot, de konkrétan ez jutott eszembe.


Oliver Queen.. :D

2023. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A bosszúval az a baj, hogy magadhoz láncolod a másikat
2023. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
7-es, ezt valami szirupos regényben olvastad, ugye?
2023. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

Skizofrén voltam , mert képtelen voltam elengedni a neheztelést.

Nem azt mondom , hogy rossz a bosszú csak ha évtizedekig éget belül a rossz érzés.

2023. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9-es, beleőrülni bármibe lehet, ez nem az adott dolog hibája. Ilyen alapon a szeretet és a ragaszkodás is rossz.
2023. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!