Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pénteken hány óráig van...

Pénteken hány óráig van készpénzes befizetés az OTP Bankban?

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 15:40
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

Btw, befizetős ATM nem játszik?


Amúgy szerintem míg az adott fiók nyitva van, lennie kell ennek a lehetőségnek.

2023. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem egységes, ahogy a nyitvatartás sem. Viszont, van a honlapon ATM és fiókkereső.


Megnéztem egy közeli fiókot: pénteki nyitvatartás 8:00-15:00; és van egy minden nyitvatartási napra vonatkozó megjegyzés: „(A pénztárak a fiókzárás előtt két órával korábban zárnak.)”

Megnéztem a város egy másik fiókját is: pénteki nyitvatartás szintén 8:00-15:00, és nem zárnak korábban a pénztárak.

Megnéztem egy távoli város egyik fiókját is: pénteki nyitva tartás 9:00-18:00, és van egy minden nyitvatartási napra vonatkozó megjegyzés: „(A pénztárak a fiókzárás előtt két órával korábban zárnak.)”


A három fiókban egymástól eltérően: 13 óráig, 15 óráig, illetve 16 óráig lehet befizetni


Úgyhogy, ha eddig nem gondoltál rá - nem értem, miért -, célszerű megnézned a honlapon a téged érdeklő fiók(ok)at.

2023. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!