Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennek az úgynevezett generáció...

Ennek az úgynevezett generációs marketingnek mi értelme van!?

Figyelt kérdés
Így vannak ezek a megnevezések, hogy veteránok, baby boomerek, x,y,z és alfa generációk

2023. jan. 13. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezért kellene pszichiáterhez fordulnod. A "mire nem számítottál?" alatt pedig azt értem, hogy amint a #13-as válaszomban is megfogalmaztam, elfogy a türelem, és átveszi a helyét a trollkodás. Számomra még kérdéses hogy ténylegesen elmebeteg, vagy troll lehetsz.
2023. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"És mind inkább megakarnék halni rossz ez amikor az embernek,embereknek le kell mondaniuk,mellőzöttek lesznek és nélkülözniük kell valamit is."

Ezt teljesen át tudom érezni... :(

2023. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Én is majd mások gyötrelmes életén kárörvendő cigány és zsidó módon jót gúnyolodok és viccelődöm ha másoknak fáj valami/valamije nem azért borulok ki hosszú évek óta sőt évtizedek óta mert jó magamra hagyva lenni és belekényszerítve lenni egy befejezett öngyilkosságba!!!"


Menj el dokihoz, ad gyógyszert és jobb lesz!

Nem annyira drága, egyik baráom is szét vancsúszva minta nokedli és kemény 230 forintért írt ki neki a doki antidepresszánst. Amióta szedi tök jól van.

Öngyil ne legyeél, Isten előtt bűn!

2023. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 NTBS ***** válasza:
Könnyebb eladni a termékeket.
2023. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!