Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egyszer használatos pelenká...

Az egyszer használatos pelenkák külsejére mi értelme van mintát tenni?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem a kérdés, hogy a pelenkákon milyen létjogosultsága van a mintának?

- A baba semmit nem vesz belőle észre

- Az anyuka/apuka pedig úgyse minta miatt veszi meg, hanem az szempont, hogy sokat bírjon, jó minőségű legyen, babára való legyen, esetleg az ára, stb.


Mit gondoltok, miért vannak minták a pelusokon? Marketing? De abból a szempontból meg zacskóban van az összes - tehát akkor a csomagolással kéne meggyőzni a vásárlót, hiszen a pleusokat csak akkor látja az ember, ha már felbontotta.



2022. máj. 8. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az én lányom szereti nézegetni az állatkákat a pelenkán, adok neki egyet miközben pelenkázom.
2022. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Az én fiam mikor már nagyobb volt mondta, hogy a macisat kéri. Vagy a cicásat.
2022. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Biztos találsz minta nélkülit, ha ennyire zavar.
2022. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Az én lányomnak is tetszik, hogy mintás, vmikor mondja is, melyiket szeretné. Nekem is jobban tetszik így, mintha sima fehér lenne. Igaz, nem befolyásolja a rendeltetését, az sem zavarna, ha nem lenne rajt semmi, de így egy kicsit jobb hangulatot kelt.
2022. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Az én gyerekeim is szerették a mintát rajta.

Ami engem zavart, az a pici felfújható gyerekmedencén a kinti minta. A kisebbik lányom állandóan kilógott a medencéből, hogy a hülye Minnie-t nézze a külsején. Szerintem jó ötlet lenne belülre is mintát tenni.:)

2022. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, hogy mintás :-) Volt, hogy másik márkát vettem, mert nem tetszett a nyúl a szokásos típuson. Mikor mosható pelenkára váltottunk, nagyon boldogan válogattam a minták között, mert ott több opció van. Ez nyilván nem racionális dolog, de az érzelmi úton befolyásolja a döntéseim. Meg örömöt lelek benne.
2022. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A betéten (Always pl) miért van minta?

Ugyan ezért.

2022. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#3 Nem zavar, csak kíváncsi voltam, hogy mi áll mögötte.


#7 Na igen, ugyanez a kérdés felmerül annál is.

2022. máj. 8. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szereti a gyerek a mintákat rajta. 1,5 éves kora óta határozott elképzelése van hogy melyik állat figurát akarja épp magán tudni. Szerintem jó hogy van rajta, nem olyan unalmas.
2022. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz lassan 40 leszek, egyetemi diplomam van, es tokeletesen jol elszorakozok a pelenkak mintain, sot azert veszek olyanokat is amiket meg nem vettem, hogy meglassam milyen a mintaja , szerintem tok cukik !
2022. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!