Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van értelme ezeknek a marketin...

Van értelme ezeknek a marketing-szerű tukmálós regisztrálós online programozó kurzusoknak vagy maradjak inkább az udemy-nél?

Figyelt kérdés

[link]


Komolyan mintha valami ws teleshop reklám lenne Horst Fuchs-al. És rengeteg ilyen van a neten akár angol, akár programozás témában. Feleslegesen nem akarok ilyenekre költeni, ha semmivel nem jobb, mint egy udemy kurzus ott legalább még angolt is tudok tanulni. Mi a véleményetek erről? Ajánlanátok, hogy megvegyem? Gazdinfós végzettségű vagyok, de egyelőre nem tudok elhelyezkedni és a programozásra gondoltam mint kitörési lehetőség.



2020. dec. 4. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha tanulni akarsz és haladni, akkor magántanárt keress, aki egyébként a szakmában dolgozik.
2020. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a reklámszöveg egy fos, szóval én nem venném meg az tuti. Már ott kilóg a lóláb, hogy javával akar indítani, ami pont talán az egyik legrosszabb opció. Feleslegesen objektum orientált, és semmi pluszt nem nyújt egy kezdőnek, ami miatt megérné azt választani. A python pl hamar sikerélményt nyújt, a C/C++ hardverközeli dolgokat is megmutat, de a java mit tud? Akkor már inkább Kotlin, az legalább modern.
2020. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj...


Random srác a neten, aki programozást tanít prémium áron, de ...

A ronda WORDPRESS oldala Safarin be sem tölti rendesen a logóját.


Azt feltételezem, hogy 4-5 wordpress tutoriál videó után klikkelgette össze a weboldalt valahogy.


Szerintem ez mindent elárul.

2020. dec. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy vannak ezek az oldalak. Beetetik a népet, ami miatt nagyon sok kókler lesz a szakmában és ezáltal az igazán jó szakembereket jobban meg fogják fizetni. Mármint nem ebben a "csinálj wordpress weblapot 5 perc alatt" kategóriában, hanem amihez hozzáértés is kell.
2020. dec. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!