Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi a fizetés az eon-nál?

Mennyi a fizetés az eon-nál?

Figyelt kérdés

Hálózati szerelő fizetése mennyi?

Milyen munkahely?



2023. jan. 14. 15:56
 1/3 anonim válasza:
100%

Nehezebb kérdést tettél fel, mint gondolnád. Ha a havi utalás érdekel az lehet, hogy csalódás lenne első blikkre, hogy egy normál fusis villanyszerelő mennyit kap. Azért a munkakörülmény nem ugyanaz...😂 A multi előnye és hátránya is meglesz. Ám ez biztos, hogy annyi amennyi (nem tudom, amúgy se írnám le😂) és mindig jön. Plusz cafi, éves prémium, áramkedvezmény, egészségügyi biztosítás, stb stb. Illetve tudod mikor kezdesz és végzel, kivéve persze havária helyzetben. Szóval a kérdés inkább az, hogy ezt a munkát szeretnéd-e, a bér sosem elég sehol, de ez meg relativ a többi juttatás hozzáadása mindig elmarad.

Ha érdekel pályázd meg, elmondanak akkor mindent és simán tudsz nemet mondani ha nem tetszik. Ha van benned craft hozzá, biztosan szívesen fogadnak.

2023. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, mindennek megvan az előnye ès a hátránya is.Nem mindig a több a több.De azèrt van egy határ, pènzből èlünk sajnos.Mègis nagyságrendileg mennyi a fizetès, ès milyen beosztásban dolgoznak?
2023. jan. 16. 06:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én tavaly mindennel együtt olyan max nettó 280-ra jöttem ki. Még ha laza munka lenne azt mondom ok de folyamatosan dobálják a munkákat, nehogy unatkozzunk. Vannak itt is nyugis helyek de azok protekciósok. Nem tudom most mennyi, már külföldön vagyok...
2023. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!