Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres manapság egy...

Mennyit keres manapság egy felszolgáló egy jó belvárosi étteremben? Mennyi a rendes fizetése, és mennyi lehet a borravaló?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Országszerte folyamatosan zárnak be a vendéglátóegységek, mert nem tudják kigazdálkodni a megnövekedett rezsiárakat és élelmiszer árakat.

Azt tudnám tanácsolni, hogy ne nagyon erőltesd a vendéglátás, az elkövetkező 1-3 évben.

Én Győrben élek, és itt a belvárosban és annak a környékén, egymásután zárnak be az éttermek, a kocsmák... minden.

2023. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Miskolcon élek.

Jelenleg 1350ft/ora keresek,8 órára vagyok bejelentve. Kevés a pénz, de örülnék hogy van hova mennem dolgozni.

Pesten a barátnőm keres 350-et a belvárosban.

A jatt? Hah. Az anyjukat is 10 forintért sokan, de sok helyen nem a tiéd a jatt sajnos.

2023. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!